Botník Malibu

8 990 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 1. 8. - 5. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Praktická skříňka na boty s prostorem pro přibližně dvanáct až patnáct párů bot, v závislosti na velikosti a typu. Design je Tenzo jedinečný, cool a retro vypadající, koketující s 50. léty. Má tři rozkládací chlopně s jednou přepážkou uvnitř každé, které udělají více místa pro všechny boty ve vaší chodbě. Tento úložný prostor na boty má pěkně zaoblené hrany, kovové úchyty a výřez loga. Zkombinujte tento předsíňový úložný prostor na boty s dalšími úložnými jednotkami z barevné kolekce Malibu® Spring rebels pro plný nostalgický zážitek ve vašem vchodu nebo skříni. Je nutná montáž a návod k sestavení je součástí dodávky.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9005263527
Barva Spring Green
Rozměr 58 × 121 × 24 cm
Váha 26,5 kg
Materiál dřevotříska / MDF / plast
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 15 %
Bambusový botník Manaus HOUSE NORDIC
671 Kč 790 Kč
- 15 %
Botník Padova HOUSE NORDIC
841 Kč 990 Kč
- 10 %
Skladem, u vás již 26. 6.
Botník Seaford ACTONA
4 941 Kč 5 490 Kč
- 10 %
Stojan na oblečení VASAGLE VASAGLE
1 701 Kč 1 890 Kč