Čelo postele Cloud

9 850 Kč   –44 %
5 526 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 6. 8. - 10. 8.

  • bezpečné doručení

Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete to zítra, tak snad je tento kompromis oukej.

Použité materiály: dřevotříska, pěna, nožičky – plast.

Martindale hodnota je 1 00000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Plyšová a luxusní sametová potahová látka s jemným leskem. Perfektní volba pro elegantní design nábytku. Má velmi dobrou odolnost proti oděru, což výrazně snižuje riziko poškození. Materiál je na dotek velice měkký skoro až hedvábný.

Chcete-li svůj kousek udržet v perfektním stavu, tak byste neměli zapomínat na pravidelné odstraňování prachu a nečistot. Jemným tahem otřete čistým suchým hadříkem a dbejte na to, abyste nepoškodili povrch.

Značka COSMOPOLITAN DESIGN
Katalogové číslo HB_CLOUD120_MASTER
Barva petrolejová
Poznámka vyrobeno v Evropě
Váha 21 kg
Materiál textil, dřevo, překližka
O značce / COSMOPOLITAN DESIGN

Energie největších světových měst vložena do​​ stylového nábytku. To je kolekce Cosmopolitan Design, která byla vytvořena pro ty, kteří milují styl a moderní život. Křesla, pohovky, a opěrky hlavy z Cosmopolitan Design budou perfektním doplňkem pro velké městské apartmány, útulné obývací pokoje a ložnice.

Mohlo by se vám líbit

Sleva 47 %
Doprava zdarma
Čelo postele Primevere MAZZINI SOFAS
Skladem, u vás již 14. 7.
Sleva 44 %
Doprava zdarma
Čelo postele Cloud COSMOPOLITAN DESIGN
Produkt u vás již 6. 8.
Sleva 47 %
Doprava zdarma
Čelo postele Begonia MAZZINI SOFAS
Produkt u vás již 13. 8.
Sleva 48 %
Doprava zdarma
Čelo postele Superb WINDSOR & CO
Produkt u vás již 13. 8.