Červená zarážka na knihy Fala

1 390 Kč   –10 %
1 251 Kč

Dostupné varianty

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 13. 8. - 15. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Představujeme Fala – stabilní podpěru pro knihy, alba a časopisy. Tato dynamická a poutavá zarážka na knihy je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem, díky čemuž má dlouhou životnost a je odolná vůči mechanickému poškození. Pomůže vám udržet pořádek ve vašich poličkách a mnohem více – Fala může být také vizuálním protipólem ve vašem pokoji, a to díky zářivým barvám. Použijte tento jedinečný doplněk do svého interiéru a vystavte své oblíbené knížky stylově.

Značka NOO.MA
Katalogové číslo ACC1061
Barva Poppy Red
Rozměr 10 x 20 x 25 cm
Poznámka nevyžaduje montaž
Sleva do 20%
Materiál ocel
ocel: Nejvýznamnějšími vlastnostmi oceli jsou skvělá tvárnost, odolnost a dobrá tepelná vodivost. Ocel se zároveň recykluje již pomalu od jejího objevení, je totiž značně levnější recyklovat než těžit rudu a vyrábět novou. Pokud se naleští tak se krásně leskne a její povrch je možné všemožně upravovat.
O značce / NOO.MA

Polská značka noo.ma má široký výběr nábytků a doplňků jak pro komerční účely, tak pro vytvoření domova a pohody. Dbají na udržitelnost materiálů, které jsou orientované na budoucnost za rozumné ceny. NOO.MA prodává všestranný a vizuálně univerzální nábytek a doplňky pro všechny kreativce. Jejich klíčovou hodnotou je vždy být šetrnější k životnímu prostředí, proto jsou všechny jejich návrhy vyráběny zodpovědně a dodávány v plochém balení, téměř bez použití plastů.

Mohlo by se vám líbit

- 45 %
Skleněné těžítko Aurora HÜBSCH
764 Kč 1 390 Kč
- 10 %
Stolní organizér SONGMICS
495 Kč 550 Kč
- 45 %
Nástěnka Combine HÜBSCH
1 292 Kč 2 350 Kč
- 45 %
Skladem, u vás již 23. 7.
Organizér na tužky Wave HÜBSCH
709 Kč 1 290 Kč