Dekorativní předmět Alvin

1 190 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 21. 2. - 23. 2.

  • Výdejny po celé ČR

Dekorativní ozdoba Alvin je skvělým doplňkem ke stylu vašeho domova. Ozdoba má tvar vázy, ale není plně voděodolná. Hravý tvar poskytuje nevšednost ve vaší skříni, na příborníku nebo jako ozdobný kousek na parapetu. Kde bude váš Alvin umístěn?

MATERIÁL
Kov v našich kolekcích má různé povrchové úpravy, např.: prákový lak. Práškové lakování dodává produktu luxusní vzhled a chrání kov po celý život. Práškový způsob lakování je ten, který je připevněn ke kovu pomocí vysokých teplot. Práškové lakování zajišťuje plné barevné pokrytí a má matný nebo (mírně) lesklý povrch.

PÉČE
Všechny kovy v kolekci byly důkladně ošetřeny, a proto nevyžadují opětovné ošetření. Dojde-li k poškození kovu, obraťte se na specializovanou lakovnu. Ošetřený kov se snadno čistí mírně navlhčeným hadříkem a jemným čisticím prostředkem, následné vysušení povrchu zajišťuje výsledek bez šmouh.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373913-Z
Barva černá
Rozměr 31 × 15 × 5 cm
Materiál hliník
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhnu.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Dekorativní předmět Eras EICHHOLTZ
4 990 Kč
Nové
Dekorativní předmět Eras EICHHOLTZ
4 990 Kč
Nové
Dekorativní předmět Salda EICHHOLTZ
7 490 Kč
Dekorativní předmět Dominico L EICHHOLTZ
5 450 Kč