Dvoumístná lavice s úložným prostorem La – 140 × 34 × 47 cm

9 590 Kč   –45 %
5 290 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 11. 9. - 15. 9.

  • bezpečné doručení

Použité materiály: rám – masivní borovicové dřevo, překližka, nožičky – černé, plastové.

Uvnitř se nachází úložné prostory, velikost úložných boxů je 137 × 30 × 38 cm.

Martindale hodnota je 1 00000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Tato látka je velmi příjemná, měkká a jemná na dotek. Je velmi flexibilní, takže dokonale obepíná všechny křivky sedací soupravy. Pohovka je velmi odolná a barva nebude blednout v průběhu let. Praní a žehlení povoleno.

Chcete-li svůj kousek udržet v perfektním stavu, tak byste neměli zapomínat na pravidelné odstraňování prachu a nečistot. Jemným tahem otřete čistým suchým hadříkem a dbejte na to, abyste nepoškodili povrch.

Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.

Značka COSMOPOLITAN DESIGN
Katalogové číslo BOX_LA104
Barva krémová
Poznámka vyrobeno v Evropě
Váha 20 kg
Materiál textil, dřevo, překližka
O značce / COSMOPOLITAN DESIGN

Energie největších světových měst vložena do​​ stylového nábytku. To je kolekce Cosmopolitan Design, která byla vytvořena pro ty, kteří milují styl a moderní život. Křesla, pohovky, a opěrky hlavy z Cosmopolitan Design budou perfektním doplňkem pro velké městské apartmány, útulné obývací pokoje a ložnice.

Mohlo by se vám líbit

Sleva 60 %
Nové
Doprava zdarma
Skladem, u vás již 12. 8.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 1. 10.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 1. 10.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 1. 10.