Dvoumístná pohovka Malawi

73 190 Kč   –10 %
65 871 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 4. 4. - 8. 4.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Představujeme venkovní dvousedačku, odborně vyrobenou z recyklovaného teakového dřeva s venkovními polštáři. Každý kus v sobě nese jedinečnou historii a dodá vašemu venkovnímu prostoru eleganci. Vodoodpudivé polštáře poskytují výjimečný komfort a odolnost.

Značka BAZAR BIZAR
Katalogové číslo JASE002NBE
Barva přírodní béžová
Rozměr 140 × 68 × 70 cm
Materiál rekultivované teakové dřevo
O značce / BAZAR BIZAR

BAZAR BIZAR vás zve na dalekou cestu na tančící ostrovy, starobylé tradice a rajské pláže Indonésie. Belgická interiérová značka, která vznikla z celoživotní vášně pro cestování, vytváří velmi originální designové kousky z ekologických materiálů, jako je vodní hyacint, ratan a bambus. Rozsáhlá kolekce zahrnuje tkané koberce, lampy, polštáře, keramiku, židle a mnoho dalších interiérových a módních předmětů v jemných barvách, jako je béžová, hnědá, bílá a také černá. Pečlivě vybrané designové kousky, které důsledně ztělesňují originalitu, kvalitu, inovaci a řemeslné zpracování. Bazar Bizar přináší ten krásný dotek balijské kultury jeden za druhým do všech čtyř koutů světa.

Mohlo by se vám líbit