Extra panenský olej z tresčích jater – spearmint – 60 kapslí

790 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 17. 8. - 19. 8.

  • bezpečné doručení

Olej je získáván z tresek udržitelně lovených v čistých islandských vodách nedaleko poloostrova Westfjords. Každá sklenička má dohledatelný původ. Olej se extrahuje za studena a za použití staré řemeslné metody, díky které si olej uchovává co nejvíce živin, nemá žádné přidávné látky a pokladá se za raw food. Výsledný olej je čistý a originální. Z tohoto důvodu může olej měnit barvu, chuť nebo přesné zastoupení vitamínů a ostatních živin v závislosti na přírodních vlivech.

Každá várka je testována. Olej neobsahuje rtuť a další těžké kovy.

SLOŽENÍ

Složení produktu: extra panenský olej z tresčích jater získávaný za studena z volně lovených tresek, rozmarýnový extrakt s přírodním vitamínem E jako antioxidant, rybí želatina. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 mastné kyseliny, vitamín A, vitamín D a další v tucích rozpustné živiny. Tyto živiny nikdy nejsou do oleje přidávány.

POUŽITÍ
> doporučené množství: 4 kapsle pro dospělé
> skladování: Uchovávejte na tmavém místě při pokojové teplotě (15°- 25°C)

Značka DROPI
Katalogové číslo 5694110051660
O značce / DROPI

Doplňky stravy po Islandsku, to je Dropi. Za studena zpracovávaný extra panenský olej z tresčích jater v té nejlepší kvalitě. Časně z rána v Islandkém Bolungarvíku vyrážejí dennodenně námořníci lovit tresky, které jsou později ten den zpracovány. Každý produkt jde zpětně dohledat a zjistit loď, místo lovu a certifikát kvality a pravosti. Olej v sobě uchovává co nejvíce živin, nemá žádné přídavné látky a pokládá se za raw food. Výsledný olej je čistý a originální.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Produkt u vás již 10. 8.
Nové
Produkt u vás již 17. 8.
Nové
Produkt u vás již 17. 8.
Nové
Produkt u vás již 17. 8.