Hedvábný pudr

590 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 3. 9. - 5. 9.

  • Výdejny po celé ČR

Vhodný pro všechny typy pokožky.

Pro své antibakteriální, očistné a absorbční vlastnosti je vhodný k ošetření celého těla. Chrání a dodává pokožce hebkost. Obsahuje jemné zpráškované hedvábí, rýžový škrob a výtažky z hořce žlutého, dubové kůry a šalvěje.

Složení:
Rýžový škrob (Oryza Sativa), Hedvábný pudr (Serica), Kyselina křemičitá (Silica), Éterické oleje (Parfum), Linalool Limonene Geraniol Kumarín (Coumarin), Hořec žlutý (Gentiana lutea), Dubová kůra (Quercus Robur), Šalvěj lékařská (Salvia Officinalis), Oxid křemičitý (Solum Diatomeae)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalogové číslo 4020829005600
Objem 50 g
O značce / DR. HAUSCHKA

Německá biokosmetika Dr.Hauschka se vyrábí již od roku 1967. Její zakladatelé kosmetoložka Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka se zaměřili na výrobu celostní kosmetiky a vyvinuli jedinečný koncept péče o pleť, který podporuje její přirozené síly a zároveň zohledňuje její vlastní rytmus. Pokožku nerozlišuje na různé typy, ale spíš se zaměřuje na její aktuální stav. Cílem je opět získání rovnováhy pokožky a zářivé a spokojené pleti. To se projevuje jak ve složení jednotlivých přípravků, které obsahují účinné přírodní složky z léčivých bylin a hodnotných rostlinných olejů, tak i ve způsobu použití.  Přípravky Dr.Hauschka jsou vysoce pěstící a jsou vhodné pro ženy, muže a děti každého věku. Neobsahují žádné syntetické přísady a jsou testovány na dobrovolnících. Dr.Hauschka nese certifikát NATRUE jako kontrolovaná přírodní kosmetika.

Mohlo by se vám líbit

Makeup Foundation DR. HAUSCHKA
Produkt u vás již 3. 9.
Produkt u vás již 3. 9.
Korektor DR. HAUSCHKA
Produkt u vás již 3. 9.
Kompaktní pudr DR. HAUSCHKA
Produkt u vás již 3. 9.