House of Joy – Playful Homes and Cheerful Living

Produkt skladem
1 190 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 24. 6. - 26. 6.

  • Výdejny po celé ČR

House of Joy zkoumá to nejlepší a nejjasnější v hravém interiérovém designu. Barvy přeskakují z nábytku na kaleidoskopické stěny. Čáry se stávají klikatými a tučnými. Paletka je teplá a plná a nebojí se extravagance. Prostory v této knize představují řadu historických vlivů, nápaditě aktualizované až do současnosti.

Klikatá linie spojuje odvážná poválečná barevná schémata s bujnou prací Ettore Sottsass a Memphis Group. Živost a eklektismus dekoru 90. let se odráží v nedávných pohybech, které do městské šedi vnášejí duhové odstíny.

Nechte se inspirovat návrháři, kteří už mají dost fádnosti a ponurosti. House of Joy je perfektní protilátka pro ty, kteří mají hlad po barvách a vzorech a chtějí, aby jejich pokoje překypovaly životem.

Značka GESTALTEN
Katalogové číslo GSTL_9783967040388
Poznámka Nakladatel: Gestalten
Počet listů 256
O značce / GESTALTEN

Gestalten dokumentuje a předjímá zásadní pohyby v architektuře, vizuální kultuře, designu a módě, jídle, cestování a současném umění. Bez ohledu na médium, které je k dispozici, chce Gestalten informovat a inspirovat naši komunitu. Dopřejte si designové a obohacující čtení. 

Mohlo by se vám líbit