Imunita – zahuštěné extrakty

310 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 3. 11. - 5. 11.

  • bezpečné doručení

Zahuštěný extrakt bylin je koncentrovanější forma bylinného macerátu, kdy po vyluhování sušené části bylin, dochází následně k odpaření alkoholu šetrnou metodou tzv. vakuovým odpařováním za nízkých teplot (max. do 30˚C). Získá se tak koncentrovaná sušina, která se rozpustí do konečného extraktu. Dávka je vzhledem k zahuštěné formě nižší.

Účinné látky:
> Sambucus nigra (bez černý) je antioxidant, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje normální funkce dýchacího systému, podporuje pocení.
> Echinacea purpurea (třapatka nachová) patří mezi antioxidanty, podporuje imunitní systém.
> Solidago virgaurea (zlatobýl obecný) je antioxidant, podporuje odolnost a přirozenou obranyschopnost organismu.
> Althea officinalis (proskurník lékařský) podporuje činnost střev a trávení.
> Marrubium vulgare (jablečník obecný) je antioxidant, podporuje mikrocirkulaci, normální funkce jater, žlučníku a trávení.
> Verbascum thapsus (divizna malokvětá) má vliv na imunitní systém a normální stav slizničních buněk. Podporuje činnost hltanu, dýchacích cest.

Instrukce – dávkování pro vnitřní použití:
1 ml (obsah jedné pipety) 3 x denně s jídlem po dobu alespoň 15 dní. Při tomto dávkování lze užívat až tři měsíce, pak je vhodná pauza 7–14 dní a kůru lze opakovat. Při zvýšeném dávkování 3 × 3 ml lze užívat 5–14 dní .

Upozornění:
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření..

Složení:
ambucus nigra (bez černý), Echinacea purpurea (třapatka nachová), Tropaeolum majus (lichořeřišnice větší), Solidago virgaurea (zlatobýl obecný), Althaea officinalis (proskurník lékařský), Marrubium vulgare (jablečník obecný), Verbascum thapsus (divizna malokvětá), Lonicera japonica (zimolez japonský), Ethanol 40%

Značka ECCE VITA
Katalogové číslo EV_175
Objem 50 ml
Orgány a tělo stárnutí / trávení a žaludek / imunita / metabolismus / detox
O značce / ECCE VITA

Představujeme vám českou společnost Ecce Vita, která se již 19 let zabývá přírodní medicínou. Poskytuje kvalitní dovážené doplňky stravy bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií - 100% přírodní výrobky. Jejich hlavním záměrem je výroba doplňků stravy a bylinných směsí dle vlastních receptur. Dbají na kvalitu, vysokou vstřebatelnost produktů, osvětu a šíření povědomí o prevenci, zdravé výživě se zaměřením na individuální a celostní přístup k člověku.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Doprava zdarma
Odvodnění D-LAB
Produkt u vás již 3. 11.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás již 3. 11.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás již 3. 11.
Nové
Doprava zdarma
Anti-akné D-LAB
Produkt u vás již 3. 11.