Instantní bílý fotoaparát Mini LiPlay

4 390 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 28. 1. - 30. 1.

  • Výdejny po celé ČR

> hybridní fotoaparát - spojuje výhody digitální a instantní fotografie v jednom
> digitální LCD displej - snadné a intuitivní uživatelské ovládání přístroje
> digitální displej 2,7 palce pro kontrolu vyfocených snímků
> tisk z mobilních zařízení Direct print
> ke snímku lze připojit zvuk
> dálková  spoušť Remote Shooting
> ukládání snímků na MicroSD kartu 
> 10 rámečků a 6 filtrů na úpravu fotek
> lze propojit s telefonem pomocí Bluetooth
> selfie zrcátko vedle objektivu
> přední zrcátko pro selfie
> rozlišení: 2560 x 1920 px

Instax Mini LiPlay je nejmenší a nejlehčí instantní fotoaparát s hybridní technologií. Můžete s ním fotit, fotky ukládat do paměti a nebo tisknout. To ale není vše. Díky mobilní apce můžete tisknout fotky přímo z mobilu nebo ho použít jako dálkové ovládání. Vedle originálního designu nabízí Instax Mini LiPlay i další funce jako je nahrávání zvuku a možnost editace snímků.

Instax Mini LiPlay je vybavený zadním LCD displejem o velikosti 2,7″ na kterém je možné prohlížet si fotografie a vybrat ty, které vytisknete. Jsou dostupné i funkce pro editace jako úprava jasu a šest filtrů např. sépie nebo černobílý film. Nová funkce Sound function umožňuje nahrát až 10 vteřin dlouhý záznam zvuku. Audio snímek lze převést na QR kód a vytisknout na fotku. Po naskenování QR kódu na chytrém telefonu jde zvuk znovu přehrát. S funkcí Direct print vytisknete fotografie pořízené vaším smartphonem, pro připojení slouží Bluetooth a snímky jde před vytištěním upravit. Telefon je možné použít i jako dálkové ovládání. Fotoaparát Instax Mini Liplay disponuje deseti předvolbami designových rámečků, které si můžete zvolit během nebo po fotografování. Integrují se do fotografie ještě před jejím vytisknutím. 

Fotoaparát: počet snímků: přibližně 100 z plného nabití, váha: 255 g, clona: F2,0, objektiv: f = 28 mm (ekvivalent filmu 35 mm), snímač obrazu: 1/5 typ CMOS primární barevný filtr, vzdálenost fotografování: 10 cm a více, rychlost závěrky: 1/4 sekundy až 1/8000 sekund (automatické přepínání), citlivost fotografování: ISO100 až 1600 (automatické přepínání), expozice: −2,0 EV až +2,0 EV (krok 1/3 EV, samospoušť: přibližně 2 sekundy/přibližně 10 sekund, doba tisku: cca 12 sekund

Značka INSTAX - FUJIFILM
Katalogové číslo 16631758
Rozměr 8,2 × 12,2 × 3,6 cm
Barva stone white
Poznámka Mobilní tisk - fotoaparát lze spojit s mobilním zařízením a použít jako tiskárnu
O značce / INSTAX - FUJIFILM

Japonský Fujifilm je největší světový výrobce fotoaparátů a filmů, který funguje již od roku 1934. Od té doby přišel na trh s mnoha inovacemi, které hýbou celým světem. Z jejich dílny už od nepaměti vychází digitální a kompaktní fotoaparáty nebo klasické intaxy, ze kterých si teď můžete vybrat i u nás. Objevte i vy kouzlo instantní fotografie, která voní historií!

Mohlo by se vám líbit

Doprava zdarma
Produkt u vás již 4. 2.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 4. 2.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 4. 2.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 4. 2.