Instatní černý fotoaparát Mini 70

2 999 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 18. 6. - 22. 6.

  • bezpečné doručení

Lehký kompaktní stylový fotoaparát FujiFilm Instax Mini 70 s vámi může být díky svým kompaktním rozměrům všude. Obsluha je jednoduchá - zkontrolujte nastavení pomocí LED indikátoru a stiskněte spoušť. Instantní fotografie velikosti kreditní karty bude hotová během 2 minut a to přímo pro vás.

Klíčové vlastnosti jsou: jednoduché intuitivní ovládání zvládá každý s lehkostí, fotografie lze pořídit a vytisknout kdekoliv jste, díky automatické expozici veškerá nastavení provede za vás, pokud aparát zapomenete vypnout, udělá to za 5 minut sám za vás, fotografie velikosti 86 x 54 mm (kreditní karta), má selfie zrcátko (lze si zkontrolovat orámování fotografie v zrcátku vedle objektivu), CloseUp čočka na objektiv (můžeš fotografovat od vzdálenosti a 35cm od objektu)

>

Balení obsahuje: fotoaparát Instax Mini 70, poutko na ruku (v barvě aparátu), 2ks baterií CR2, český návod

Značka INSTAX - FUJIFILM
Katalogové číslo 16513877_IX
Rozměr 99,2 × 113,7 × 53,2 mm
Barva černá
O značce / INSTAX - FUJIFILM

Japonský Fujifilm je největší světový výrobce fotoaparátů a filmů, který funguje již od roku 1934. Od té doby přišel na trh s mnoha inovacemi, které hýbou celým světem. Z jejich dílny už od nepaměti vychází digitální a kompaktní fotoaparáty nebo klasické intaxy, ze kterých si teď můžete vybrat i u nás. Objevte i vy kouzlo instantní fotografie, která voní historií!

Mohlo by se vám líbit

Doprava zdarma
Produkt u vás již 18. 6.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 18. 6.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 18. 6.
Doprava zdarma
Skladem, u vás již 9. 6.