Jídelní stůl Roots

92 550 Kč   –20 %
74 040 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 5. 5. - 10. 5.

  • Výdejny po celé ČR

Stůl Roots je kombinací organických tvarů a přirozeného pohybu. Vytvořen pro odvážné lidi, kteří mají rádi minimalistický styl. Při navrhování stolu Roots se Nelson de Araújo inspiroval zakřivenými přírodními tvary - vlnami oceánu, mraky na obloze, tekoucí řekou a kořeny stromů, které volně rostou pod zemí. Cílem designéra bylo přenést přírodu z venkovního prostředí do moderní domácnosti.

Značka NOBONOBO
Katalogové číslo ROOTS_DINING_1013
Barva Beige 1013 / Natural Oiled Oak
Materiál Deska stolu: masivní dubové dřevo / Podnož: kov
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / NOBONOBO

Od počátku se společnost soustředila na výrobu vysoce kvalitního čalouněného nábytku, především sedacích souprav, které jsou ručně vyrobeny specializovanými řemeslníky v Łodygowicích. Jsou to právě jejich dovednosti, které zajišťují, že pohovky Nobonobo mají nejvyšší kvalitu a přesnost při výrobě. Pohovky tak splňují očekávání moderních uživatelů, kteří hledají nábytek, který bude odolný, tažný, ale stále moderního vzhledu díky spolupracím s vybranými designéry. Navrhují nejen pohovky, ale také křesla, židle, stoly a mnohé další.

Mohlo by se vám líbit

- 49 %
Rozkládací stůl Njal WINDSOR & CO
36 891 Kč 72 790 Kč
Jídelní stůl Farm
Jídelní stůl Farm
Varianty:76 × 220 × 90 cm /
Skladem, u vás již 8. 2.
Jídelní stůl Farm BASICLABEL
27 050 Kč
Jídelní stůl Umbertos EICHHOLTZ
194 590 Kč
Jídelní stůl Remington EICHHOLTZ
98 750 Kč