Kabinet Silas

15 250 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 26. 3. - 28. 3.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Vysoká skříňka Silas je vyrobena z borovice s certifikací FSC a pochází z kolekce holandské značky WOOOD. Série Silas má současný moderní vzhled a nabízí dobrý základ pro interiér. Skříň je dokončena v nové trendové barvě: dust. Tento našedlý pískový odstín dodá vašemu interiéru luxusní teplo.

MATERIÁL
Tato vysoká skříňka se dvěma dvířky a zásuvkami je vyrobena z borovicového dřeva, má broušenou povrchovou úpravu a je lakovaná do barevného prachového odstínu. Základna je vyrobena z černého kovu. Nábytek z borovicového dřeva z našich kolekcí má certifikaci FSC a je různými způsoby ošetřován. Broušená borovice je například velmi hladce upravená, zatímco kartáčovaná borovice je známá svými charakteristickými kresbami zrna a zvětralým vzhledem. Pro ještě robustnější vzhled je borovicové dřevo pásově řezané. Borovice se vyznačuje světle žlutou barvou.

PÉČE
Neošetřené borovicové dřevo má relativně krátkou životnost, v průměru a5-10 let. Z tohoto důvodu je borovicový nábytek ošetřený tak, aby byla výrazně prodloužena jeho životnost. Ošetřené borové dřevo se snadno udržuje v čistotě mírně navlhčeným hadříkem. Chcete-li se vyhnout prstencům a skvrnám ve dřevě, doporučuje se vlhká místa okamžitě vysušit.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373384-D
Barva béžová
Rozměr 210 × 60 × 36 cm
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

Skříňka Silas WOOOD
15 250 Kč
Šatní skříň Dot TENZO
19 050 Kč
- 25 %
Skříň do předsíně Roll KALUNE DESIGN
8 871 Kč 11 829 Kč
- 25 %
Šatní skříň KALUNE DESIGN
9 254 Kč 12 339 Kč