Knihovna Maya

2 250 Kč   –20 %
1 800 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 20. 3. - 22. 3.

  • Výdejny po celé ČR

Ať už potřebujete místo na hračky nebo knihy tato elegantní knihovna je přesně tím nábytkem, který jste potřebovali. Knihovna je vybavena 2 montážními zařízeními, takže ji můžete s důvěrou umístit do svého obývacího pokoje nebo kanceláře a nemusíte se bát o její stabilitu. Všechny hrany police jsou zakončeny tak, aby byly hezké a hladké. Každý šroub je také vybaven krytem, ​​aby nebyl narušen lineární vzhled kusu nábytku. Do každé ze 6 obdélníkových přihrádek lze vložit až 15 kg.

Značka VASAGLE
Katalogové číslo LBC61BX
Barva hnědá
Rozměr 190,5 × 70 × 24 cm
Váha 23,2 kg
Sleva do 20%
Materiál dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / VASAGLE

Osobitý a cenově dostupný styl – to je motto německé značky Vasagle. Chtějí vytvářet jednoduchý cenově dostupný nábytek pro malé prostory, který přináší radost a osobitost do různých domácností. Jejich kolekce nabízí široký výběr nábytku do obývacího pokoje, ložnice, koupelny, kuchyňe a také do kanceláře. Nechte se zlákat funkčním nábytkem Vasagle, který získal obrovský ohlas i na veletrhu v USA.

Mohlo by se vám líbit

Knihovna Madu WOOOD
8 450 Kč
- 10 %
Knihovna Angus − černá ACTONA
4 581 Kč 5 090 Kč
- 20 %
Knihovna VASAGLE VASAGLE
520 Kč 650 Kč
- 10 %
Knihovna Newcastle − černá ACTONA
5 121 Kč 5 690 Kč