Komoda Bazilian

134 850 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 26. 7. - 30. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Komoda Bazilian je skutečným mistrovským dílem pozoruhodné řemeslné zručnosti a nadčasové přitažlivosti. Tato komoda, zdobená sofistikovanou dubovou dýhou Charcoal Grey, vyzařuje eleganci a styl. Mosazný rám krásně prochází mezi dveřmi a nahoře a dodává designu nádech opulence. Užijte si funkčnost i luxus s komodou Bazilian, perfektním úložným řešením, které pozvedne vaši ložnici.

Značka EICHHOLTZ
Katalogové číslo EICH_117904
Barva šedá
Rozměr 225,5 × 46,5 × 70 cm
Materiál MDF / dubová dýha / nerezová ocel
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / EICHHOLTZ

Theo Eichholtz, vášnivý sběratel starožitností, vždy hledá jedinečné kousky. Když byl v 90. letech na cestě do Asie, byl tak okouzlen čínským koloniálním nábytkem, že ho začal dovážet. To znamenalo jediné - začátek firmy nesoucí jeho jméno. Eichholtz je holandský výrobce luxusního nábytku, specializuje se na jedinečný design svých produktů. V průběhu let se společnost rozrostla na jeden z nejznámějších a nejuznávanějších velkoobchodů s luxusním designovým nábytkem, osvětlením a doplňky. Výběr produktu Eichholtz znamená vybrat dokonalost pro váš domov a dát vašemu interiéru novou úroveň, kterou si zaslouží.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Komoda Trento BLOOMINGVILLE
15 720 Kč 19 650 Kč
Komoda Cabana EICHHOLTZ
151 790 Kč
Komoda Modesto L EICHHOLTZ
185 450 Kč
Komoda Camelot L EICHHOLTZ
202 450 Kč