Konferenční stolek Arista

10 350 Kč   –10 %
9 315 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 12. 7. - 16. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Název této kolekce je definován jejími skvělými vlastnostmi, které ji samy o sobě činí výjimečnou. Pro konferenční stolek byl vytvořen speciální rám, který obklopuje horní obvod nábytku a je zakončený povrchovou úpravou z dubové dýhy. Konferenční stolek díky svému nadčasovému vzhledu zapadne do každého interiéru.

Značka TEULAT
Katalogové číslo 13004_TE
Barva Green
Rozměr 110 × 60 × 34 cm
Váha 28 kg
Montáž Vyžaduje montáž
Sleva do 20%
Materiál Konstrukce: MDF s přírodní dubovou dýhou / Nohy: 100% kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TEULAT

Značka Teulat pochází z Valencie a má více než 30 let zkušeností v oblasti nábytku. Vytvářejí nadčasové, cenově dostupné a kvalitní produkty, s komponenty pečlivě promyšlenými do nejmenšího detailu. Jejich kolekce nábytku jsou neobvyklé a výjimečné.

Mohlo by se vám líbit

Odkládací stolek Cocktail EICHHOLTZ
31 390 Kč
Odkládací stolek Panarea EICHHOLTZ
15 690 Kč
Nástěnný konzolový stolek Grove EICHHOLTZ
43 190 Kč
Konzolový stolek Javier EICHHOLTZ
69 490 Kč