Kovová skříň Exhibit

23 750 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 4. 4. - 8. 4.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Odolná moderní vitrína z černého železa s matným vzhledem je vybavena čtyřmi policemi. Vitrína Exhibit je z kolekce nizozemské značky BePureHome. Dveře jsou vyrobeny z černého kovu a tvrzeného skla. Vzdálenost mezi policemi je 29-31 cm. Nohy mají výšku 3,5 cm, Vitrína váží 53 kg a maximální hmotnost na jednu polici je 20 kg. Skřín Exhibit je dodávána v rozloženém stavu s jednoduchým návodem pro montáž.

Značka BEPUREHOME
Katalogové číslo 800012-Z
Barva černá
Rozměr 170 × 99 × 44 cm
Váha 53 kg
Montáž Produkt vyžaduje lehkou montáž
Sleva do 20%
Materiál železo
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu.
O značce / BEPUREHOME

Elegantní a útulný domov je snem každého z nás. Stylový nábytek, nápadité doplňky, měkké přehozy a voňavé svíčky dělají domov tím pravým místem pro život. Holandská značka BEPUREHOME má v tomto ohledu co nabídnout. Jejich minimalistický styl, hra s tvary a materiály v kombinaci s kvalitní provedením, dodají všem domovům ten pravý jedinečný vzhled.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Úložná skříňka SONGMICS
6 950 Kč
- 20 %
Skříňka Forma HÜBSCH
10 232 Kč 12 790 Kč
Skříňka Parma TENZO
23 350 Kč
Skříňka Switch TENZO
27 350 Kč