Křeslo London

20 550 Kč   –55 %
9 290 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 25. 11. - 27. 11.

  • Výdejny po celé ČR

Použité materiály: rám – masivní borovicové dřevo, překližka, nožičky – přírodní bukové dřevo.

Obsahuje pružiny, jež se vyznačují pružností, trvanlivostí posedu a bezproblémovým používáním. Zároveň zajišťují prodyšnost, a proto je vhodná i pro alergiky. Maximální nosnost je 200 kg.

Martindale hodnota je 45 000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Tato látka je velmi příjemná, měkká a jemná na dotek. Je velmi flexibilní, takže dokonale obepíná všechny křivky sedací soupravy. Pohovka je velmi odolná a barva nebude blednout v průběhu let. Praní a žehlení povoleno.

Chcete-li svůj kousek udržet v perfektním stavu, tak byste neměli zapomínat na pravidelné odstraňování prachu a nečistot. Jemným tahem otřete čistým suchým hadříkem a dbejte na to, abyste nepoškodili povrch.

Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.

Značka COSMOPOLITAN DESIGN
Katalogové číslo LONDON137
Rozměr 102 × 84 × 81 cm
Barva světle zelená
Poznámka vyrobeno v Evropě
Váha 27 kg
Materiál textil, dřevo, překližka
O značce / COSMOPOLITAN DESIGN

Energie největších světových měst vložena do​​ stylového nábytku. To je kolekce Cosmopolitan Design, která byla vytvořena pro ty, kteří milují styl a moderní život. Křesla, pohovky, a opěrky hlavy z Cosmopolitan Design budou perfektním doplňkem pro velké městské apartmány, útulné obývací pokoje a ložnice.

Mohlo by se vám líbit

Sleva 62 %
Doprava zdarma
Křeslo Sicile MAZZINI SOFAS
Produkt u vás již 25. 11.
Sleva 62 %
Doprava zdarma
Křeslo Toscane MAZZINI SOFAS
Produkt u vás již 25. 11.
Sleva 69 %
Doprava zdarma
Křeslo Benito MAZZINI SOFAS
Produkt u vás již 25. 11.
Sleva 63 %
Doprava zdarma
Produkt u vás již 25. 11.