Křeslo Melody

31 990 Kč   –55 %
14 490 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 4. 11. - 6. 11.

  • bezpečné doručení

Použité materiály: rám – masivní borovicové dřevo, překližka, buk, nožičky – černý dub.

Obsahuje pružiny, jež se vyznačují pružností, trvanlivostí posedu a bezproblémovým používáním. Zároveň zajišťují prodyšnost, a proto je vhodná i pro alergiky. Maximální nosnost je 200 kg.

Martindale hodnota je 72 000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Tato látka je velmi příjemná na dotek a je protkaná barenými nitěmi. Je extrémně odolná proti oděru (Marindale hodnota: 90 000) a je tím pádem správnou volbou pro ty, kteří hledají nábytek, který něco vydrží. Vyrobeno ze 100% vysoce kvalitního polyesteru. 

Chcete-li svůj kousek udržet v perfektním stavu, tak byste neměli zapomínat na pravidelné odstraňování prachu a nečistot. Jemným tahem otřete čistým suchým hadříkem a dbejte na to, abyste nepoškodili povrch.

Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.

Značka KOOKO HOME
Katalogové číslo ARM_MELODY2
Rozměr 107 × 95 × 82 cm
Barva tmavě šedá
Poznámka vyrobeno v Evropě
Váha 37 kg
Materiál textil
O značce / KOOKO HOME

Pohodlný nábytek nemusí být nudný! Kooko Home přináší do světa nábytku čerstvost a energii a bude šperkem pro každý interiér. Zajímavý je design vzorů, skvělé barevné schéma, vynikající kvalita a krásně promyšlené detaily. Kooko Home nabízí široký sortiment nábytku různých velikostí, barev a stylů. Tady si vybere každy!

Mohlo by se vám líbit

Sleva 49 %
Doprava zdarma
Křeslo Elysee INTÉRIEURS 86
Produkt u vás již 4. 11.
Sleva 49 %
Doprava zdarma
Křeslo Elysee INTÉRIEURS 86
Produkt u vás již 4. 11.
Sleva 49 %
Doprava zdarma
Křeslo Elysee INTÉRIEURS 86
Produkt u vás již 4. 11.
Sleva 49 %
Doprava zdarma
Křeslo Elysee INTÉRIEURS 86
Produkt u vás již 4. 11.