Magnesium with Bioperine

499 Kč   –10 %
449 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 14. 12. - 16. 12.

  • Výdejny po celé ČR

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.

Hořčík ve své nejlepší formě
Jíst každý den dostatek přirozených zdrojů hořčíku - listové zeleniny, oříšků a luštěnin - může být těžké. Když se k tomu přidá káva, alkohol a pravidelné cvičení, tři věci, které snižují hladinu hořčíku v těle, je doplňování tohoto minerálu pomocí kapslí pro hodně z nás ideální cesta. Magnesium Orangefit obsahuje bisglycinát hořečnatý, organicky (chelátově) vázaná forma minerálu s vynikající biodostupností, řádově vyšší než např. u často používaného oxidu hořečnatého. Jednoduše řečeno - vaše tělo využije mnohem více hořčíku z kvalitní formy než při častém užívání formy nekvalitní.

Anti-stresový minerál
Hořčík je pro tělo i psychiku naprosto nepostradatelný. Anti-stresový minerál se mu neříká nadarmo. Nedostatečné množství hořčíku v organismu může mít negativní vliv na hladinu energie, náladu, kvalitu spánku a fungování svalů. Pak už je tedy skoro zbytečné říct, že navýšení jeho hladiny může mít opravdu skvělý efekt.

Proč je organická (chelátová) forma tak důležitá
Bisglycinát hořečnatý je speciální forma hořčíku, v níž je minerál spojený chelátovou vazbou k aminokyselině glycin. Tato přírodní vazba je tak silná, že se nerozpojí ani při kontaktu se žaludeční kyselinou, jak se děje u oxidů a citrátu. Zároveň bisglycinát nepotlačuje vstřebávání ostatních forem hořčíku přijatých ze stravy. Navíc je bisglycinát pro většinu lidí šetrnější k zažívání než jiné formy, a to i ve vyšších dávkách.
Magnesium Orangefit navíc obsahuje Bioperine® a vitamín B6. Bioperine® je extrakt černého pepře obsahující 95-98 % piperinu, látky pomáhající se vstřebáním ostatních obsažených složek. Vitamín B6 je doslova rocková hvězda, pokud jde o odolnost a energetický metabolismus.

Orangefit - Vytvořme zdravější svět
> 100% rostlinné zdroje - prémiová kvalita
> udržitelný rozvoj - evropská produkce + přednostně evropské suroviny (uhlíková stopa)
> etický přístup - pro příští generace
> bez obsahu umělých sladidel a syntetických balastních složek
> GMO free
> 100% recyklovatelné obaly

Co Magnesium Orangefit obsahuje?
> biscglycinát hořečnatý - organicky vázaná forma hořčíku - hořčík ve vazbě s aminokyselinou glycin
> vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát) - odolnost, energetický metabolismus, synergie s hořčíkem
> bioperine® - extrakt z černého pepře, zlepšení vstřebatelnosti

Balení: 60 kapslí

 

Dávkování: berte 2 kapsle denně, nejlépe během jídla, po tréninku nebo před spaním. Balení obsahuje 30 denních dávek.

 

Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. V případě těhotenství, kojení, nemoci nebo užívání léků se před použitím poraďte s odborníkem.

Složení: bisglycinát hořečnatý, pyridoxin-5'-fosfát (vitamín B6), BioPerine® (extrakt z černého pepře), protispékavá látka oxid křemičitý, mastné kyseliny vázané na vápník, veganská HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).

Značka ORANGEFIT
Katalogové číslo OF_43025
Orgány a tělo energie / stres / únava / úzkost / spánek / svaly
Poznámka 60 kapslí
O značce / ORANGEFIT

Let's Create A Fitter World. Holandská značka Orangefit nabízí etickou sportovní a doplňkovou výživu nejvyšších parametrů, zaměřenou na následující nosné cíle: 100% rostlinné zdroje - prémiová kvalita (GMO free) - udržitelný rozvoj (uhlíková stopa) - evropská produkce - přednostně evropské suroviny - bez obsahu umělých sladidel a syntetických balastních složek – 100% recyklovatelné obaly. Motto Orangefit: Naše hodnoty určují náš cíl! Přejeme si, aby jste se cítili fit a zdraví. Zdravou alternativu k živočišným produktům si může občas, pravidelně, nebo trvale dopřát každý, od sportovce přes astronauta až po vrabce domácího. To vše bez zbytečného přetěžování naší matky Země. Vytvořme zdravější svět!

Mohlo by se vám líbit

- 5 %
Skladem, u vás již 7. 12.
Mineral – komplex – Organic India ECCE VITA
491 Kč 517 Kč
- 5 %
C – komplex – Organic India ECCE VITA
486 Kč 512 Kč