Sada 4 ks – Malá miska Masterpiece

790 Kč   –10 %
711 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 8. 7. - 10. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Tato malá miska od společnosti ESSENZA je smetanové barvy se zlatým potiskem a matným povrchem. Má zajímavý design a je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu. Zlatý potisk je charakteristický pro všechny předměty z kolekce Masterpiece. Miska má nádherné kontury, které na vnější straně zajišťují zvlněný efekt a na vnitřní straně misky krásný květinový tvar. Porcelán je vyráběn ručně, takže každý kus je jedinečný. Kombinujte je s dalším nádobím ESSENZA a vytvořte si osobní umělecké dílo na svém stole. Výrobce nedoporučuje umývání v myčce.

Značka ESSENZA
Katalogové číslo 401623-736-001
Barva Off White
Rozměr ø 9,5 cm
Sleva do 20%
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásná ukázka toho, že poctivá ruční práce se opravdu vyplatí. Tento krásný materiál pozvedne úroveň každého interiéru a dodá nádech kvality a luxusu. Doporučujeme opatrné zacházení při jeho čištění, no nedekorované kousky je možné mýt v myčce a používat v mikrovlnce. Mezi jeho největší výhody určitě patří vysoká mechanická odolnost a nižší nasákavost hmoty proti klasické keramice.
O značce / ESSENZA

Součást svaté trojice COVERS & CO a MARC O'POLO HOME je i značka ESSENZA, symbol domova, a to „ať jste kdokoliv, kdekoliv“. Je libo trocha květinového sentimentu v porcelánovém servisu? Pozvěte své nejbližší na svůj oblíbený šálek čaje!

Mohlo by se vám líbit

Miska Fuyu
Miska Fuyu
Varianty:∅ 25 × 8 cm /
- 50 %
Skladem, u vás již 26. 6.
Miska Fuyu HÜBSCH
69 Kč 139 Kč
Miska Safie BLOOMINGVILLE
359 Kč
- 20 %
Miska Safie BLOOMINGVILLE
287 Kč 359 Kč
- 20 %
Sada 2 ks – Miska Bakur BLOOMINGVILLE
343 Kč 429 Kč