Mísa Nove

2 350 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 21. 2. - 23. 2.

  • Výdejny po celé ČR

Mísa Nove z kolekce Exclusive holandské značky interiérového designu WOOOD je velmi elegantní a vysoce kvalitní. Těžký mramor v tmavě hnědé barvě působí velmi šik a má jasně viditelné žilky. Jelikož je mramor přírodní materiál, každá mísa Nove je jedinečná svými kresbami – opravdu velmi stylová!

MATERIÁL
Mramor je vápencová hornina, která získává své přirozené barevné nuance dlouhým vystavením teplotním rozdílům a vysokému tlaku při formování horských pásem. Tento proces zajišťuje, že každý mramorový předmět má své vlastní jedinečné označení. Kromě charakteristických znaků, bílé skvrny popř. tečky se vyskytují i ​​v kameni. Snadno předcházejte skvrnám způsobeným vlhkostí pomocí tácků.

PÉČE
Tento porézní přírodní kámen je důležité správně udržovat. K pravidelnému čištění mramoru používejte měkký hadřík, vlažnou vodu a speciální čisticí prostředek na přírodní kámen. Vlhké skvrny se mohou vsáknout do kamene, proto je hladce očistěte měkkým hadříkem a přírodním čisticím prostředkem. Mramor je docela měkký a citlivý na poškrábání, takže k čištění mramorového předmětu nepoužívejte drátěnky ani tvrdé hadříky.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373532-B
Barva hnědá
Rozměr 8 × 20 × 20 cm
Váha 2 kg
Materiál mramor
mramor/kámen: Mramor je krásná záležitost, která dodá interiéru uzemění a uklidnění v podobě elementu přírody a jemných vzorů. Kámen je celkově hojně využíváný právě pro svou přirozenou krásu a lehkou údržbu.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Mísa Lizz L EICHHOLTZ
6 250 Kč
Nové
Mísa Lizz L EICHHOLTZ
6 250 Kč
Nové
Mísa Lizz S EICHHOLTZ
4 990 Kč
Nové
Mísa Lizz S EICHHOLTZ
4 990 Kč