Nástěnný konzolový stolek Grove

43 190 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 17. 7. - 19. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Tento luxusní konzolový stolek navržený tak, aby se dal bez problémů připevnit ke stěně, má zářivě zlatou povrchovou úpravu a je pečlivě vyroben z vysoce kvalitního kovu. Je ideální pro vytvoření exkluzivního vzhledu v každém obývacím pokoji nebo vstupní hale.

Značka EICHHOLTZ
Katalogové číslo EICH_117075
Barva zlatá
Rozměr 100,5 × 30,5 × 24 cm
Váha 12,6 kg
Materiál kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu.
O značce / EICHHOLTZ

Theo Eichholtz, vášnivý sběratel starožitností, vždy hledá jedinečné kousky. Když byl v 90. letech na cestě do Asie, byl tak okouzlen čínským koloniálním nábytkem, že ho začal dovážet. To znamenalo jediné - začátek firmy nesoucí jeho jméno. Eichholtz je holandský výrobce luxusního nábytku, specializuje se na jedinečný design svých produktů. V průběhu let se společnost rozrostla na jeden z nejznámějších a nejuznávanějších velkoobchodů s luxusním designovým nábytkem, osvětlením a doplňky. Výběr produktu Eichholtz znamená vybrat dokonalost pro váš domov a dát vašemu interiéru novou úroveň, kterou si zaslouží.

Mohlo by se vám líbit

Odkládací stolek Cocktail EICHHOLTZ
31 390 Kč
Odkládací stolek Panarea EICHHOLTZ
15 690 Kč
Konzolový stolek Javier EICHHOLTZ
69 490 Kč
Konferenční stolek Cubico EICHHOLTZ
63 190 Kč