New Romance – Contemporary Countrystyle Interiors

Produkt skladem
890 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 25. 6. - 27. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Syrové kouzlo rustikálních statků, lákavá lehkost venkovských domů: New Romance představuje romantické interiéry inspirované modernou. Měkké palety, přírodní materiály a odpovídající doplňky vytvářejí atmosféru, která vytváří teplo a pohodlí.

Od venkovského domu po chatu, New Romance zdůrazňuje kouzlo a eleganci interiérů. Jemné klasické tóny a neupravená dřeva poskytují vzhled a dojem snového starověku. Mudrooms a Breezeways přinášejí jasnou vzdušnost rustikálních venkovních prostorů ve zdech krásných domů a rezidencí. Klasické linie a tradiční textury zasazené do palety světle šedých a růžových tónů dodávají vizuálnímu příběhu: jemný a sofistikovaný, nostalgický a současný.

New Romance představuje dokonale stylizované a nenuceně pohodlné a zároveň poskytuje kreativní pohled a inspiraci pro zavedené interiérové ​​designéry, donkichotské stylisty a ty, kteří provádějí své vlastní kutilské projekty. Tato romantická kolekce představuje řadu žádoucích a božských vysněných domů.

Značka GESTALTEN
Katalogové číslo GSTL_9783899556971
Poznámka Nakladatel: Gestalten
Počet listů 272
O značce / GESTALTEN

Gestalten dokumentuje a předjímá zásadní pohyby v architektuře, vizuální kultuře, designu a módě, jídle, cestování a současném umění. Bez ohledu na médium, které je k dispozici, chce Gestalten informovat a inspirovat naši komunitu. Dopřejte si designové a obohacující čtení. 

Mohlo by se vám líbit