Sada 2 ks: Oblázek na odložení hůlek Black Sakura

219 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení do 19/1 a zdarma

  • u vás doma 19. 12. - 23. 12.

  • Výdejny po celé ČR

Oblázek v černé barvě je lesklý a zdobí ho květy japonské třešně. Oblázek je určen jsou určeny pro odkládání jídelních hůlek mezi jednotlivými chody. Součástí balení je 1 oblázek. Ruční výroba, každý kus je originál.

Oblázek na odkládání jídelních hůlek od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky.

Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska.

Oblzek je určený na odkládání jídelních hůlek mezi jednotlivými chody. Součástí balení je 1 oblázek.

Značka MADE IN JAPAN
Katalogové číslo C2921
Rozměr 4,5 × 3,5 cm
Barva černá
Poznámka produkt ručně vyroben v Japonsku / sada obsahuje 2 ks
Váha 31 g
Materiál keramika
O značce / MADE IN JAPAN

Keramcké nádobí značky Made In Japan nenese toto jméno jen tak pro srandu. Je totiž skutečně až z dalekého Japonska. Nekecáme. Do Evropy cestuje lodí. Každý kousek je výráběn šikovnými hrnčíři ručně, takže žádný kousek není úplně navlas stejný. Funkční a designově krásné nádobí je výjimečné i svou odolností, díky které si ho oblíbili i majitelé restaurací. Není tedy jen na parádu, ale při správném zacházení vás nádobí této značky pravděpodobně i přežije.

Mohlo by se vám líbit

Produkt u vás již 19. 12.
Produkt u vás již 19. 12.
Produkt u vás již 19. 12.
Produkt u vás již 19. 12.