Obraz bez rámu Take A Journey

2 750 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 13. 7. - 15. 7.

  • bezpečné doručení

Limitovaná edice z originální série vznikla ve spolupráci s Hankou Baštinskou.

Číslovaná a embosovaná limitovaná série originálu TAKE A JOURNEY na papíře. Pouze 99 kusů!

Art print TAKE A JOURNEY není jen krásné umělecké dílo. Díky unikátní technologii, která propojuje fine art tisk a umělecký sítotisk, je absolutní špičkou ve světě nejmodernějších tiskových technologií. Vytištěný přírodními pigmenty na archivní prémiový papír o gramáži 260 g/m2.

Značka ARTYLIST
Katalogové číslo ARTTJ_01
Rozměr 500 × 700 mm
Materiál archivní papír ze 100% bavlny
O značce / ARTYLIST

Všechny art printy od Artylist jsou vyráběny v limitovaných edicích čtyřiceti až sta kusů, takže máte vždy jistotu, že váš obraz bude exkluzivní. Každý art print je navíc ručně oražen reliéfním razítkem a má unikátní kód, skrz který si ho můžete ověřit online.

Artylist - česká značka, která si nemyslí, že umělecká díla patří jen do galerií, ale i do vašich domovů, kanceláří a obchodů. Každé dílo je originál a každá reprodukce je limitovaná. Díla jsou zpracována dokonalou technologií a doplněna láskou a ručním řemeslem.

Všechna díla tvoří ve spolupráci s talentovanými emerging umělci tak, aby zapadala do Artylist konceptu, vytvořila atmosféru v jakémkoliv interiéru a přinesla estetický zážitek a radost.

V Artylist vše tiskou in-house nejnovějšími, ekologickými technologiemi. Tím zaručují nejlepší kvalitu. Dílo, které si vyberete vám sami zarámují do designovému rámu tak, aby mu k dokonalosti nic nechybělo.

Mohlo by se vám líbit

Doprava zdarma
Produkt u vás již 27. 8.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 27. 8.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 27. 8.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 27. 8.