Odkládací stolek Cocktail

31 390 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 17. 7. - 19. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Tento exkluzivní kousek z kolekce značkového nábytku se pyšní travertinovou deskou, která spojuje řemeslné zpracování s nadčasovým designem. Tento základní prvek z řady řešení pro obývací pokoje Eichholtz je ideální pro každý sofistikovaný interiér, kde okamžitě získá nádech elegance.

Značka EICHHOLTZ
Katalogové číslo EICH_116591
Barva zlatá
Rozměr 45 × 45 × 58 cm
Váha 11,8 kg
Materiál mosaz / Travertinová deska
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu.
O značce / EICHHOLTZ

Theo Eichholtz, vášnivý sběratel starožitností, vždy hledá jedinečné kousky. Když byl v 90. letech na cestě do Asie, byl tak okouzlen čínským koloniálním nábytkem, že ho začal dovážet. To znamenalo jediné - začátek firmy nesoucí jeho jméno. Eichholtz je holandský výrobce luxusního nábytku, specializuje se na jedinečný design svých produktů. V průběhu let se společnost rozrostla na jeden z nejznámějších a nejuznávanějších velkoobchodů s luxusním designovým nábytkem, osvětlením a doplňky. Výběr produktu Eichholtz znamená vybrat dokonalost pro váš domov a dát vašemu interiéru novou úroveň, kterou si zaslouží.

Mohlo by se vám líbit

Odkládací stolek Panarea EICHHOLTZ
15 690 Kč
Nástěnný konzolový stolek Grove EICHHOLTZ
43 190 Kč
Konzolový stolek Javier EICHHOLTZ
69 490 Kč
Konferenční stolek Cubico EICHHOLTZ
63 190 Kč