Omega 3 DHA & EPA

499 Kč   –10 %
449 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 14. 12. - 16. 12.

  • Výdejny po celé ČR

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.

Plnohodnotné omega-3 tuky s obsahem DHA a EPA ze 100% rostlinného zdroje. Omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA jsou stavebními látkami celého těla, včetně srdce, očí a mozku. Orangefit Omega-3 jsou získané pouze z rostliny - z velice speciální řasy pěstované v separátních nádržích bez znečištění z oceánů a živočišných složek. Jako zdroj je použita mikrořasa Schizochytrium, která je na DHA a EPA přirozeně bohatá. Doplněk je obsahuje v poměru 2:1 - ve dvou kapslích celkem 300 mg DHA a 150 mg EPA.

Omega-3 Orangefit navíc obsahuje extrakt z rozmarýnu. Tato látka působí jako antioxidant a má s omega-3 synergní účinky.

Proč konzumovat živočišné omega-3, když to není nutné?
Opravdu nemusíte konzumovat rybí tuk, abyste získali dostatek potřebných omega-3. Vývoj v oblasti doplňků stravy umožňuje přijímat potřebné látky včetně DHA a EPA získaných ze 100% rostlinných zdrojů.

DHA a EPA - proč jsou pro nás důležité?
Nenasycené mastné kyseliny se dělí na omega 3,6 a 9. Mezi nejdůležitější omega-3 patří DHA a EPA - kyselina dokosahexaenová a kyselina eikosapentaenová, které se jednak účastní mnoha biochemických procesů a navíc jsou samy stavebními látkami našich orgánů - např. mozek je prakticky celý utvořený z omega-3. Ty spolu s vitamíny, minerály a probiotickými kulturami tvoří tři základní pilíře doplňkové výživy.

Orangefit - Vytvořme zdravější svět
> 100% rostlinné zdroje - prémiová kvalita
> udržitelný rozvoj - evropská produkce + přednostně evropské suroviny (uhlíková stopa)
> etický přístup - pro příští generace
> bez obsahu umělých sladidel a syntetických balastních složek
> GMO free
> 100% recyklovatelné obaly

Co Orangefit Omega-3 obsahují?
> DHA + EPA - důležité omega-3 nenasycené mastné kyseliny ze 100% rostlinného zdroje = olej z řasy Schizochytrium
> extrakt z rozmarýnu - antioxidant, synergní účinek s omega-3

Balení: 60 kapslí

Dávkování: berte 2 kapsle denně, nejlépe během jídla. Užívejte před spaním. Balení obsahuje 30 denních dávek.

Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. V případě těhotenství, kojení, nemoci nebo užívání léků se před použitím poraďte s odborníkem.

Složení: olej z mikrořas Schizochytrium sp., slunečnicový olej, antioxidanty (tokoferoly, askorbylpalmitát), extrakt z rozmarýnu,  veganská HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).

Značka ORANGEFIT
Katalogové číslo OF_43026
Orgány a tělo koncentrace a paměť / regenerace / čísté tělo / hlava / oči / srdce
Poznámka 60 kapslí
O značce / ORANGEFIT

Let's Create A Fitter World. Holandská značka Orangefit nabízí etickou sportovní a doplňkovou výživu nejvyšších parametrů, zaměřenou na následující nosné cíle: 100% rostlinné zdroje - prémiová kvalita (GMO free) - udržitelný rozvoj (uhlíková stopa) - evropská produkce - přednostně evropské suroviny - bez obsahu umělých sladidel a syntetických balastních složek – 100% recyklovatelné obaly. Motto Orangefit: Naše hodnoty určují náš cíl! Přejeme si, aby jste se cítili fit a zdraví. Zdravou alternativu k živočišným produktům si může občas, pravidelně, nebo trvale dopřát každý, od sportovce přes astronauta až po vrabce domácího. To vše bez zbytečného přetěžování naší matky Země. Vytvořme zdravější svět!

Mohlo by se vám líbit

- 5 %
Skladem, u vás již 7. 12.
Mineral – komplex – Organic India ECCE VITA
491 Kč 517 Kč
- 5 %
C – komplex – Organic India ECCE VITA
486 Kč 512 Kč