Pětimístná pohovka Mathias

98 790 Kč   –59 %
40 312 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 20. 6. - 24. 6.

  • Výdejny po celé ČR

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu, včetně výnosu do bytu, od nás budete mít zadarmo.

Pravá rohová pohovka Mathias je vyrobená ze strukturované látky s jemným vzorem. Díky vysoké kvalitě materiálu v kombinaci s elegantním a velmi příjemným vzhledem vypadá nábytek luxusně. Povrch s jemným leskem působí velmi zajímavým vizuálním dojmem v závislosti na úhlu dopadu světla. Uspořádání světelných vláken umístěných na podkladech s nimi v závislosti na zvolené barvě kontrastuje nebo vytváří jemná spojení. Materiál je odolný proti skvrnám a chrání před vniknutím vody a tekutina z jeho povrchu stéká. Tkanina je také velmi odolná proti oděru. Hodnota Martindale: 90 000, gramáž 378 g/m² - hodnota Martindale udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše. Vyznačuje se také nízkou náchylností k žmolkování a odlupování. Bezpečnost pro uživatele a nepřítomnost škodlivých látek potvrzuje certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100.

Použité materiály: strukturovaný potah, masivní borovicové dřevo, čalounická lepenka, dřevotříska, kovové nožičky.

Celkové rozměry – délka 298 × šířka 173 × výška 74 cm, výška sedadla od podlahy – 40 cm, hloubka sedadla – 66/85 cm.

Výplň sedáku a opěradla: polyuretanová pěna 30 kg/m³

Maximální nosnost: 500 kg.

Celou pohovku se doporučuje čistit měkkým kartáčem. Vyvarujte se silného tření nebo náhlých prudkých pohybů. Nepoužívejte vysavač. Nepoužívejte čistící prostředky, které nejsou určeny pro daný typ materiálu. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte papírovou utěrku a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Nikdy nesušte fénem, žehličkou, či jiným agresivním tepelným zdrojem. Nábytek udržujte v dostatečné vzdálenosti od topného zařízení (cca 60 cm). Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky na bázi bělidel a amoniaku. Pro prodloužení životnosti tkaniny doporučujeme chránit povrch před domácími zvířaty.

Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.

Značka INTÉRIEURS 86
Katalogové číslo INT_RC_106_F1_MATHI3
Rozměr 298 × 173 × 74 cm
Barva Blue Jeans
Váha 100 kg
Sleva 40-60%
Materiál Potah: 85% polyester, 15% nylon / Rám: borovicové dřevo, dřevotříska, kov
O značce / INTÉRIEURS 86

Navrženo pro elegantní a moderní domov. Intérieiurs 86 ztělesňuje francouzskou rafinovanost. Jestli jste obdivovateli Hausmanna, slavného francouzského architekta, tak vás high-end pohovky, křesla a otomany této značky rozhodně nenechají chladnými. Díky pečlivě vybraným nóbl materiálům v kombinaci s rafinovanými křivkami a precizním zpracováním dosáhli designéři luxusních výsledků. Pociťte atmosféru sofistikovaných pařížských apartmánů i u vás doma. 

Mohlo by se vám líbit

- 15 %
Pohovka Firenze – pravý roh HOUSE NORDIC
12 486 Kč 14 690 Kč
- 45 %
Skladem, u vás již 19. 4.
Rozkládací sametová pohovka s úložným prostorem Romeo – levý roh MILO CASA
22 049 Kč 40 090 Kč
- 45 %