Plakát Hana San

890 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 29. 12. - 2. 1.

  • Výdejny po celé ČR

Společnost All The Way To Paris se inspirovala animovaným světem Japonska a vytvořila skupinu pestrých postaviček. Hana San, oživená pomocí texturovaného japonského inkoustu, představuje překvapenou tvář v zářivě modré barvě, kterou přerušují jasně červené rty. Tito animovaní jedinci plní svérázu a zápalu vnesou do vašeho domova pocit radosti a rozpustilosti. Grafický tisk / plakát vyrobený v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálů.

Papír Hahnemühle s certifikací FSC, 210 g matný papír se zvýšenou gramáží. Digitální tisk 10 barvami odolnými proti UV záření.

> rám není součástí balení

Značka MADO
Katalogové číslo M4137_38
Barva modrá / červená / bílá
Designer All The Way To Paris
Poznámka vyrobeno v Dánsku
Materiál FSC certifikovaný papír
papír: Papír je jednovrstvý tenký materiál vyrobený zpracováním celulózových vláken získaných ze dřeva, trávy nebo jiných rostlinných zdrojů ve vodě. Jeho největší výhodou je recyklovatelnost a znovuvyužití s malým dopadem na životní prostředí. Mezi produkty vyrobené z papíru patří knihy, sešity, diáře, přáníčka, plakáty, balící papíry a mnohé další...
O značce / MADO

Je výsledkem kolaborace dvou designérských společností pocházející z Copenhagenu – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v překladu z japonského jazyka znamená okno, které má skrze produkty pro děti představovat okno do světa. Jejich kvalitní produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustracemi s nádechem skandinávského stylu mají děti vzdělávat, ale hlavně vzbudit chuť si hrát a milovat.

Mohlo by se vám líbit

Plakát Levitation II
Plakát Levitation II
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Nové
Plakát Levitation II PAPER COLLECTIVE
890 Kč
Plakát Orange Brush
Plakát Orange Brush
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Nové
Plakát Orange Brush PAPER COLLECTIVE
890 Kč