Pohovka Folk Sofa Bed – Clear lacquered/Beige

23 290 Kč
  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 9. 8. - 13. 8.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Rozkládací pohovka Folk Sofa Bed – Unavení po náročném dni? Folk je pohovka s jednoduchým designem. Společně s matrací futon získává pohodlný vzhled. Užite si pohovku v té nejjednodušší podobě nebo ji nadekorujte ozdobnými polštáři a barevnými přehozy. Ať už je váš styl jakýkoli, pohovka Folk vám poskytne kvalitní odpočinek.

Materiál: rám – FSC borovicové dřevo, potah – 100% polyester, matrace – 12 cm mix recyklovaných vláken a 4 cm pěnové jádro.

Celkové rozměry: 100 × 190 × 90 cm

Rozměry rozložené pohovky: 130 × 190 × 42 cm

Rozměry matrace: 130 × 190 × 14 cm

Jak se starat: Manšestrová tkanina je vyrobena ze 100% polyesteru. Nachází se například na pohovkách Next a Grab. Najdeme ji však i na jiných produktech Karup. Chcete-li nečistoty odstranit, nejdříve pohovku vysajte a poté použijte vlhký hadřík s trochou prostředku na nádobí. Vyhněte se přílišnému tření látky, znečištěné místo jemně očistěte a vysušte přiložením suchého hadříku.

Značka KARUP DESIGN
Katalogové číslo 133101747
Barva lakované dřevo, beige
Rozměr 100 × 190 × 90 cm
Váha 50 kg
Sleva do 20%
Materiál 100% polyester, borové dřevo
O značce / KARUP DESIGN

Karup, dánská nábytkářská firma, která čerpá inspiraci z nábytku tradičních japonských ložnic. Jejich futonové pohovky se díky své variabilitě hodí jak do malých, tak velkých interiérů - většinu z nich si totiž můžete podle aktuálních potřeb, nebo nálady všemožně polohovat a nastavovat. Na takových futonových postelích spávali odedávna i samurajové! Jsme si proto na 100% jistí, že na moderní variantě od značky Karup se vyspíte úžasně i vy.

Mohlo by se vám líbit