Pohovka Pace Daybed – Clay Brown/Carob Brown

21 590 Kč
  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 5. 8. - 7. 8.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Jste ospalí po dlouhém dni? Pace je postel s jednoduchým designem. Společně s matrací futon získává pohodlný vzhled. Užijte si postel v té nejjednodušší podobě nebo ji nadekorujte ozdobnými polštáři a barevnými přehozy. Ať už je váš styl jakýkoli, Pace vám poskytne kvalitní spánek. Navrženo Says Who pro Karup Design.

Materiál: rám – FSC borovicové dřevo, potah – 80% bavlna, 20% polyester, matrace – 12 cm mix recyklovaných vláken a 4 cm pěnové jadro.

Celkové rozměry: 77 × 200 × 75 cm.

Rozměry matrace: 75 × 200 cm.

Rozměr polštáře: 40 × 60 cm.

PÉČE
Naše směsová tkanina je vyrobena z 80 % z bavlny a 20 % z polyesteru. Čistěte pouze suchým hadříkem, abyste zabránili vzniku skvrn.

Značka KARUP DESIGN
Katalogové číslo 200106759
Barva Clay Brown / Carob Brown
Rozměr 200 × 75 × 12 cm
Váha 26,5 kg
Sleva do 20%
Materiál 80 % bavlna + 20 % polyester / borovicové dřevo
O značce / KARUP DESIGN

Karup, dánská nábytkářská firma, která čerpá inspiraci z nábytku tradičních japonských ložnic. Jejich futonové pohovky se díky své variabilitě hodí jak do malých, tak velkých interiérů - většinu z nich si totiž můžete podle aktuálních potřeb, nebo nálady všemožně polohovat a nastavovat. Na takových futonových postelích spávali odedávna i samurajové! Jsme si proto na 100% jistí, že na moderní variantě od značky Karup se vyspíte úžasně i vy.

Mohlo by se vám líbit