Pouf s kulatými nohami Bodi

6 790 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 9. 5. - 11. 5.

  • Výdejny po celé ČR

Příjemný tvar, pohodlné sedadlo a hedvábně měkké čalounění. To jsou charakteristické rysy pufu Bodi! Tato sedačka pochází z kolekce Exclusive holandské značky interiérového designu WOOOD a má krásné neutrální čalounění. Hravé kulaté nohy poskytují cvaknutí a vzdušný design.

MATERIÁL
Podnožka je vyrobena z kombinace dřevotřísky, měkkého dřeva, tvrdého dřeva a překližky. Sedák obsahuje polyuretanovou tvrdou pěnu o hustotě 35 kg/m3 (T3542) a extra elastickou polyuretanovou měkkou pěnu o hustotě 30 kg/m3 (HR3020). Bodi je čalouněno tkanou látkou s žinylkovou nití. Tkaná látka Rolo má měkký pocit a plnou přilnavost. Látka je nápadná díky jemnému matnému lesku žinylky. Rolo je vyrobeno ze 100% polyesteru a má viditelný vzor tkaní. Tkaná látka je vhodná pro náročné použití s ​​Martindale 80 000 a zpevňujícím plstěným podkladem.

PÉČE
Tkaná látka je již upravena tak, aby byla odolná proti vlhkosti, takže se velmi snadno udržuje. Vlhké skvrny lze snadno vytřít do sucha. Každý týden udržujte látku bez prachu a drobků vysáváním speciálním kartáčem na nábytek. Pro zachování matného lesku lze látku kartáčovat sametovým kartáčem. Vzhledem k úpravě odolné proti vlhkosti nedoporučujeme impregnovat tuto látku. Pokud to však přesto chcete, vyzkoušejte impregnační prostředek předem na neviditelné části látky.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373587-N
Barva přírodní
Rozměr 37 × 60 × 60 cm
Váha 9,5 kg
Materiál 100% polyester
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Puf Andres EICHHOLTZ
9 350 Kč
Nové
Puf Zenon EICHHOLTZ
9 350 Kč
Nové
Puf Schillinger EICHHOLTZ
10 890 Kč
- 57 %
Taburet Vienna COSMOPOLITAN DESIGN
9 621 Kč 22 390 Kč