Beauty rituál jak se patří.

Čistá a zářivá pleť. Toužíme po ní všichni, ačkoliv ne vždy se jedná o samozřejmost a správná péče vyžaduje čas i trpělivost.
Se správnými produkty může být každý den malým rituálem, po kterém vaše pleť bude vypadat zdravě a vy se budete cítit lépe a sebevědomě.
Přes den na naši pleť působí spousta vlivů, ať už se jedná o modré záření, či prach a jiné nečistoty. Jak udržovat pleť v kondici?

1. Zdravě vypadající pleť.

Jak už jsme zmínili - na naši pleť během dne působí spousta vlivů a z tohoto důvodu je důležité dbát na odlíčení, abychom odstranili veškeré nečistoty.
Vyzkoušejte například micelární vodu - jemně čistí pleť, odstraňuje make-up a zanechává pokožku hebkou a svěží.
Aby naše pleť byla v kondici, nemůžeme si odpustit hydrataci. Ať už máte normální, smíšenou, či mastnou pleť, trh disponuje širokou škálou produktů,
které vám nabízí přesně to, co potřebujete. Pokud vás trápí vrásky, či jemné linky v obličeji, nebojte sáhnout po retinolu, ale nikdy nezapomínejte na SPF.
Máte oteklé oči? Pomůže vám například oční balzám, či oční tyčinka Ice Stick, která úspěšně zatočí i s kruhy pod očima.
K pravidelnému domácímu rituálu pomohou například obličejové masky, které bychom měli používat pravidelně 1x týdně.

2. Rollery a guashy.

Myslíme si, že tyto drobné pomocníky představovat nemusíme - avšak rádi to uděláme, protože bez nich si zkrátka náš beauty rituál nedokážeme představit.
Jedná se o zázračné přírodní kameny, které nejsou žádnou bájnou legendou, ale účinným prvkem, který nám pomáhá na cestě za vysněnou pletí.
Face Roller poslouží na oteklé oči, rozbíjí kalficikované toxiny a také odstraňuje svalové napětí. To samé platí o guashe, kterou však doporučujeme užívat
maximálně 3x týdně. Guashu zároveň nedoporučujeme na aknózní pleť. Pro umocnění zážitku nezapomeňte použít váš oblíbený krém, či sérum.
Face roller můžete používat na sucho, ale guashu vždy v kombinaci s krémem či sérem. Pokud budete tento rituál provádět správně a dodržovat,
výsledky se brzy dostaví. Zářivá pleť, která bude zároveň pevnější. Pro umocnění zážitku dejte face roller na pár minut do ledničky.

3. Výživa v podobě vitamínů pro naši pleť.

Dodržovat každodenní rutinu může být náročné, ale musíme si uvědomit, že i naše strava, nebo životní styl má vliv na naši pleť.
Stručně řečeno - na pleti se projeví vše. Jak tomu předejít? Pijte hodně vody a zároveň nezapomínejte na vitamíny.
Podpořte vaši imunitu s vybranými vitamíny, například s podporou imunitního systému – Fungimun - směs extraktů a prášku z medicinálních hub
s vitamíny a zinkem pro podporu imunitního systému a ochranu před oxidativním stresem. Stres má výrazný podíl na kvalitně naší pleti, stejně jako spánek.
Ke kvalitnímu spánku dopomohou CBD kapky, které uleví tělu i mysli.

Provedeme vás vybranými produkty.