Precious & Ethical Vegea zápisník L v dárkové krabici

1 530 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 5. 3. - 7. 3.

  • Výdejny po celé ČR

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.

Luxusní linkovaný zápisník v dárkové krabici z limitované edice vyrobený ve spolupráci se společnostní Vegea. Firmou, která zpracovává organický odpad z italského vinařského průmyslu a přeměňuje ho na biologické materiály. Zápisník s imitací hadí kůže má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách. Desky obsahují 40 % organického odpadu produkovaného italským vinařstvím. Zápisník obepíná pružná páska proti samovolnému otevírání. Obsahuje praktickou vnitřní kapsu, textilní záložku a leták s historií Moleskine. Papír v barvě slonoviny s gramáží 100 g/m2 neobsahuje kyseliny. Vyrobeno z papíru získaného šetrným lesním hospodařením podle FSC.

Značka MOLESKINE
Katalogové číslo 8056598859454
Barva zelená
Rozměr 13 × 21 cm
Materiál papír
papír: Papír je jednovrstvý tenký materiál vyrobený zpracováním celulózových vláken získaných ze dřeva, trávy nebo jiných rostlinných zdrojů ve vodě. Jeho největší výhodou je recyklovatelnost a znovuvyužití s malým dopadem na životní prostředí. Mezi produkty vyrobené z papíru patří knihy, sešity, diáře, přáníčka, plakáty, balící papíry a mnohé další...
O značce / MOLESKINE

Ačkoliv Moleskine vznikl až v roce 1997, podobné zápisníky si lidé zamilovali už před stovkami let. Oblíbili si je umělci jako Pablo Picasso, Oscar Wilde, Ernest Hemingway či cestopisec Bruce Chatwin, kterému značka dokonce vděčí za své pojmenování. V dnešním hektickém světě pomáhá umělcům, studentům a zaměstnancům v organizování každodenních aktivit či uchovávání cenných myšlenek a vzpomínek. Dnes vděčí Moleskine za svou slávu hlavně nadčasovému designu, kvalitnímu zpracování a množství provedení, ze kterých si vybere každý.

Mohlo by se vám líbit