Rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Cornelia – pravý roh

70 190 Kč   –51 %
34 150 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 10. 8. - 12. 8.

  • bezpečné doručení

Součástí 2 dekorační polštáře o velikosti 45 × 45 cm.

Použité materiály: rám z masivního borovicového dřeva, desky z dřevotřísky, překližka, plastové černé nožičky.

Obsahuje pružiny, jež se vyznačují pružností, trvanlivostí posedu a bezproblémovým používáním. Zároveň zajišťují dobrou prodyšnost, a proto je vhodná i pro alergiky. Maximální nosnost je 450 kg.

Pohovku lze rozložit, kompletně sklopit, výsledný prostor na spaní má rozměr 202 × 125 cm.

Uvnitř se nachází úložné prostory, velikost úložných boxů je 120 × 60 × 15 cm.

Hodnota Martindale je 5 0000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Potah: Materiál s viditelnou texturou propletených nití. Látka je velmi měkká na dotek a připomíná přírodní lněnou tkaninu. Skládá se ze 100% vysoce kvalitního polyesteru a vyznačuje se vysokou odolností proti oděru (50. 000 jednotek v Martindal Testu)..

Chcete-li svůj nábytkek udržet v perfektním stavu, tak byste neměli zapomínat na pravidelné odstraňování prachu a nečistot. Jemným tahem otřete nábytek čistým suchým hadříkem a dbejte na to, abyste nepoškodili povrch. Nepoužívejte produkty, které nejsou určené pro povrch vašeho nábytku.

Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.

Značka HARPER MAISON
Katalogové číslo HAR_RC_CORNELIA6
Rozměr 252 × 160 × 88 cm
Barva světle hnědá
Poznámka vyrobeno v Evropě
Váha 82 kg
Materiál textil
O značce / HARPER MAISON

Před dávnými časy lidé žili v přírodě. To je možná jedním z důvodů, proč se už po staletí snažili přenést kousek přírody do svých domovů. Většina z nás přírodu miluje a toužíme po uklidňujících interiérech, která nás s ní sblíží. A přesně na toto designéři od Harper Maison mysleli při tvorbě jejich kolekce. Důraz byl kladen na skandinávský styl života v harmonii s přírodou a principy japonské filozofie wabi-sabi, která nachází krásu v nedokonalosti, viditelných texturách a přirozeném původu produktu. Harper Maison je kolekce, která oslavuje ruční práci řemeslníků a krásu zemitých barev. Nábytek z kolekce Harper Maison je komfortní, má nadčasový design a přinese harmonii a mír do vašich domovů.

Mohlo by se vám líbit

Doprava zdarma
Produkt u vás již 10. 8.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 10. 8.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 10. 8.
Doprava zdarma
Produkt u vás již 10. 8.