Rozšíření pro knihovnu Madu

7 850 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 21. 5. - 23. 5.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách, dopravu i takto velkého kousku od nás budete mít zdarma.

Zdvojnásobte prostor a velikost vaší knihovny Madu. Madu je stylová, moderní knihovna z kolekce holandské značky WOOOD. Madu je vyrobena z borovice s povrchovou úpravou v odstínu cloud-grey. To dodává skříni nadčasový vzhled. Zlaté knoflíky v kombinaci se světlou borovicí dodávají skříni moderní a masivní vzhled. S tímto rozšířením snadno zdvojnásobíte úložný prostor a velikost knihovny.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373428-W
Barva Cloud Grey
Rozměr 200 × 78 × 35 cm
Poznámka Nutná montáž
Váha 20,5 kg
Sleva do 20%
Materiál dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

Knihovna Madu WOOOD
8 450 Kč
- 10 %
Knihovna Angus − černá ACTONA
4 581 Kč 5 090 Kč
- 10 %
Knihovna Maya VASAGLE
2 025 Kč 2 250 Kč
- 10 %
Knihovna Newcastle − černá ACTONA
5 121 Kč 5 690 Kč