Sada třímístné pohovky a podnožky Comet

83 190 Kč   –51 %
40 890 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 11. 8. - 13. 8.

  • bezpečné doručení

Použité materiály: rám z masivního borovicového dřeva, desky z dřevotřísky, překližka, ocelové černé nožičky.

Hodnota Martindale je 1 00000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Potah: Tento materiál se vyznačuje jemnými, přirozenými barvami a velmi příjemným povrchem na dotek. Vynikající odolnost proti oděru a zpomalení hoření jsou zárukou jeho spolehlivosti po mnoho let (Martindale Test 100. 000). Tkaninu lze prát a žehlit při nízké teplotě. Chemické čištění je také povoleno. 100% prémiový polyester.

Chcete-li svůj nábytkek udržet v perfektním stavu, tak byste neměli zapomínat na pravidelné odstraňování prachu a nečistot. Jemným tahem otřete nábytek čistým suchým hadříkem a dbejte na to, abyste nepoškodili povrch. Nepoužívejte produkty, které nejsou určené pro povrch vašeho nábytku.

Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.

Značka WINDSOR & CO
Katalogové číslo WIN_SET_COMET205
Rozměr 230 × 90 × 85 95 × 70 × 46 cm
Barva růžová
Poznámka vyrobeno v Evropě
Váha 76 kg
Materiál textil
O značce / WINDSOR & CO

Windsor & Co nabízí špičkový nábytek, který se vyznačuje elegantním designem a dokonalou úpravou. Kolekce nabízí moderní pohovky, křesla, multifunkční rohové pohovky, čalouněné židle, pohodlné opěrky hlavy a koberce. Nábytek Windsor & Co vyrábí ti nejlepší řemeslníci a řemeslnice, kteří vykonávají svou práci s vášňí a odhodláním. Každý kus z kolekce je jedinečný a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Pohodlný a elegantní nábytek od Windsor & Co budou ideální volbou pro vaši jídelnu, obývací pokoj, knihovnu a nebo domácí kancelář.

Mohlo by se vám líbit

Sleva 28 %
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás již 5. 8.
Sleva 28 %
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás již 5. 8.
Sleva 28 %
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás již 5. 8.
Sleva 28 %
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás již 5. 8.