Sada 4 ks – Šálek s podšálkem Masterpiece

1 590 Kč   –10 %
1 431 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 8. 7. - 10. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Inspirována květinovými zátišími holandských mistrů a luxusním porcelánem z Dálného východu vytvořila společnost ESSENZA tento krásný smetanový šálek a podšálek Masterpiece s elegantním zlatým květinovým potiskem na podšálku a ručně malovaným zlatým uchem na šálku. Souprava je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu a na zlaté květy bylo použito 3 % skutečného zlata! Moderní tvar šálku i podšálku činí tuto sadu mimořádnou. Šálek a podšálek mají krásný matný povrch a jsou vyráběny ručně, takže každá sada je jedinečná. Můžete je kombinovat s ostatním nádobím ESSENZA a proměnit tak svůj stůl v osobní umělecké dílo. Výrobce nedoporučuje umývání v myčce.

Značka ESSENZA
Katalogové číslo 401623-726-001
Barva Off White
Rozměr ø 15,5 cm
Objem 220 ml
Sleva do 20%
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásná ukázka toho, že poctivá ruční práce se opravdu vyplatí. Tento krásný materiál pozvedne úroveň každého interiéru a dodá nádech kvality a luxusu. Doporučujeme opatrné zacházení při jeho čištění, no nedekorované kousky je možné mýt v myčce a používat v mikrovlnce. Mezi jeho největší výhody určitě patří vysoká mechanická odolnost a nižší nasákavost hmoty proti klasické keramice.
O značce / ESSENZA

Součást svaté trojice COVERS & CO a MARC O'POLO HOME je i značka ESSENZA, symbol domova, a to „ať jste kdokoliv, kdekoliv“. Je libo trocha květinového sentimentu v porcelánovém servisu? Pozvěte své nejbližší na svůj oblíbený šálek čaje!

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Sada 2 ks – Hrnek Harlow BLOOMINGVILLE
472 Kč 590 Kč
- 20 %
Hrnek Paula BLOOMINGVILLE
247 Kč 309 Kč
- 20 %
Hrnek Karine BLOOMINGVILLE
143 Kč 179 Kč
- 20 %
Hrnek Safie BLOOMINGVILLE
327 Kč 409 Kč