Šatní skříň Noah

17 950 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 25. 6. - 27. 6.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Hledáte velkorysý šatník? Pak je Noah tou správnou volbou! Dvoudveřová šatní skříň Noah pochází z kolekce holandské značky interiérového designu WOOOD a je vyrobena z borovice s certifikací FSC v klidném šedém odstínu. Šatní skříň Noah obsahuje šest velkorysých přihrádek a jednu pevnou tyč. Šatní skříň tedy nabízí dostatek prostoru pro váš šatník a je také stylovým kouskem do ložnice.

Dvoudveřová šatní skříň Noah je vyrobena z kartáčované borovice s povrchovou úpravou ve svěží barvě: prachová. Interiér je dokončen v neošetřené čiré borovici. Zadní strana skříně je vyrobena z lisovaného HDF s povrchovou úpravou prachové barvy. Borovicový nábytek v kolekcích WOOOD má certifikaci FSC a je různými způsoby ošetřen. Například broušená borovice je hladká a úhledně dokončena, zatímco kartáčovaná borovice je známá pro své charakteristické stopy zrna a zvětralý vzhled. Pro ještě robustnější vzhled je borovice pásová řezaná. Borovice se vyznačuje viditelným plamenem a stopami zrna.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 375473-D
Barva Dust
Rozměr 200 × 110 × 55 cm
Poznámka Vyžaduje montáž
Váha 63 kg
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Skladem, u vás již 28. 5.
Šatní skříň SONGMICS
1 251 Kč 1 390 Kč
Dřevěná skříň Ties WOOOD
14 590 Kč
Dřevěná skříňka Gijs WOOOD
11 950 Kč