Sklenice Hobnail – sada 6 ks

3 190 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 24. 8. - 26. 8.

  • Výdejny po celé ČR

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.

Sada sklenic Hobnail se skvěle hodí k servírování oblíbených nápojů na párty nebo u rodinného jídelního stolu. Bude dokonalým doplňkem džbánu ze stejné kolekce nebo jiného křišťálového nádobí. Vaši hosté se budou cítit výjimečně, protože budou pít z velmi elegantního skla. Sada je také ideálním dárkem pro vaše přátele ke svatbě, narozeninám nebo ke Dni matek.

Naše sklenice s avantgardním a zároveň minimalistickým designem Hobnail mají moderní přístup k tradici českého skleněného nádobí a jsou ručně vyráběné. Přinášejí šarm, ale zároveň se z nich pohodlně pije.

Sklenice jsou vyrobeny ze skla, které neobsahuje olovo a lze jej mýt v myčce nádobí.

Značka KLIMCHI
Katalogové číslo 21013-200-85-27
Barva Amber
Rozměr 7,5 × 12 cm
Objem 200 ml
Váha 260 g
Materiál 100% sklo
sklo: Sklo nám svou transparentností dovoluje vidět skrz a díky tomu se těší hojné oblibě na poli využití v bytech a domech. Při poctivém umývaní bude krásně křišťálově čisté po dlouhou dobu své životnosti.
O značce / KLIMCHI

Píše se rok 2019, kdy mladý podnikatel Lukáš Klimčák zakládá firmu KLIMCHI v srdci takzvaného Křišťálového údolí, v Kamenickém Šenově.
Sklo je v něm všudypřítomné. Je tu muzeum skla, sklářská střední uměleckoprůmyslová škola i původní cihlový komín rodinné sklárny Jílek, kde dodnes vyrábí většinu svých výrobků. Do regionu proslulého ruční výrobou skla se rozhodli přinést mladistvou vizi a prostřednictvím značky chtějí dostat české sklo opět do povědomí.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Produkt u vás již 24. 8.
Nové
Produkt u vás již 24. 8.
Nové
Produkt u vás již 24. 8.
Nové
Produkt u vás již 24. 8.