Skříňka na dokumenty

4 850 Kč   –10 %
4 365 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 6. 8. - 8. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Vše na jednom místě: Pokud je na vašem stole v pracovně nebo kanceláři neustále nepořádek, tato skříň se 3 zásuvkami vám pomůže vytvořit pořádek a zjednodušit váš pracovní život. Skříň má také odnímatelný organizér pro ukládání poznámek, kancelářských sponek atd.
Síla a kapacita: Je vaše kancelář vaším druhým domovem? Ocelová konstrukce této kartotéky je dostatečně pevná, aby pojala všechny vaše dokumenty a kancelářské potřeby, každá zásuvka pojme až 15 kg.
Úplné otevírání a zavírání: robustní plné zásuvky umožňují úplné vytažení zásuvek a jejich stabilní uchopení. Kvalitní zámek chrání předměty uložené ve skříni před cizími lidmi.
Předem smontovaná: tato kancelářská skříň se dodává předmontovaná, takže nemusíte ztrácet čas složitou instalací. Stačí se rozhodnout, zda chcete nebo nechcete nainstalovat 4 kola (2 s brzdami)
Nepřemýšlejte tedy dlouho a pořiďte si tento válečkový kontejner, který vytvoří více úložného prostoru ve vaší kanceláři!

Značka SONGMICS
Katalogové číslo OFC63BK
Barva černá
Rozměr 55 × 45 × 39 cm
Váha 20,45 kg
Sleva do 20%
Materiál ocel / PP
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu.
O značce / SONGMICS

Značka SONGMICS má od svého vzniku v roce 2012 jasný cíl: vyrábět kvalitní a dostupný nábytek pro domácnosti široko daleko. Jejich produkty jsou jednoduché a funkční a pomohou vám si to doma uspořádat a zorganizovat. SONGMICS kladou velký důraz na zpětnou vazbu od svých zákazníků a své výrobky neustále vylepšují. A i díky tomu jsou tak oblíbené!

Mohlo by se vám líbit

- 15 %
Skříňka Kyoto HOUSE NORDIC
6 876 Kč 8 090 Kč
- 15 %
Stojan na květiny Beja HOUSE NORDIC
756 Kč 890 Kč
- 15 %
Stojan na květiny Rabo HOUSE NORDIC
807 Kč 950 Kč
- 15 %
Stojan na květiny Trofa HOUSE NORDIC
416 Kč 490 Kč