Skříňka Silas

15 250 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 27. 3. - 29. 3.

  • Výdejny po celé ČR

Dvoudveřová skříň Silas je vyrobena z borovice s certifikací FSC a pochází z kolekce holandské značky WOOOD. Série Silas má současný moderní vzhled a nabízí dobrý základ pro interiér. Nábytek je dodáván v nové trendové barvě: dust. Tento našedlý pískový odstín dodá vašemu interiéru luxusní teplo.

MATERIÁL
Tento předmět je vyroben z borovicového dřeva, má broušený povrch a je lakován v barevném prachu. Základna je vyrobena z černého kovu. Nábytek z borovicového dřeva z našich kolekcí má certifikaci FSC a je různými způsoby ošetřován. Broušená borovice je velmi hladce upravená, zatímco kartáčovaná borovice je známá svými charakteristickými kresbami zrna a zvětralým vzhledem. Pro ještě robustnější vzhled je borovicové dřevo pásově řezané. Borovice se vyznačuje světle žlutou barvou a viditelnými letokruhy.

PÉČE
Neošetřené borovicové dřevo má relativně krátkou životnost, v průměru 5-10 let. Z tohoto důvodu je borovicový nábytek ošetřen tak, aby byla výrazně prodloužena jeho životnost. Ošetřené borové dřevo se snadno udržuje v čistotě mírně navlhčeným hadříkem. Abyste se vyhnuli prstencům a skvrnám ve dřevě, je vhodné vlhká místa okamžitě vysušit.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373749-D
Barva béžová
Rozměr 149 × 85 × 36 cm
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

Šatní skříň Dot TENZO
19 050 Kč
- 25 %
Skříň do předsíně Roll KALUNE DESIGN
8 871 Kč 11 829 Kč
- 25 %
Šatní skříň KALUNE DESIGN
9 254 Kč 12 339 Kč
- 30 %
Skříň do předsíně KALUNE DESIGN
15 329 Kč 21 899 Kč