Stojící lampa Asta Double

22 090 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 23. 5. - 27. 5.

  • Výdejny po celé ČR

Stojící lampa Asta Double napodobuje estetiku designových lamp z 50. a 60. let minulého století. Její výjimečná stínidla připomínají staré jezdecké čepice s černou barvou na vrchu a bílou uvnitř. Pro maximální flexibilitu se mohou stínídla i tělo lampy otáčet.

Jak pečovat o produkt:
> pravidelně odstraňujte prach jemným, čistým hadříkem
> zaschlé skvrny odstraňte navlhčeným hadříkem vlažnou vodou nebo šetrným domácím čističem
> nikdy nepoužívejte k čištění horkou vod, chemické přípravky nebo jiné agresivní odstraňovače nečistot
> nepoužívejte kuchyňské papírové útěrky, štěrky na okna a podobné
> vždy povrch utřete do sucha čistým, suchým hadříkem
> k leštění povrchu používejte výhradně specializované přípravky

Značka EICHHOLTZ
Katalogové číslo EICH-115462
Barva černá, zlatá
Rozměr 169,5 × 30 × 205 cm, ø 30 × 4 cm
Váha 11 kg
Materiál železo
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu.
O značce / EICHHOLTZ

Theo Eichholtz, vášnivý sběratel starožitností, vždy hledá jedinečné kousky. Když byl v 90. letech na cestě do Asie, byl tak okouzlen čínským koloniálním nábytkem, že ho začal dovážet. To znamenalo jediné - začátek firmy nesoucí jeho jméno. Eichholtz je holandský výrobce luxusního nábytku, specializuje se na jedinečný design svých produktů. V průběhu let se společnost rozrostla na jeden z nejznámějších a nejuznávanějších velkoobchodů s luxusním designovým nábytkem, osvětlením a doplňky. Výběr produktu Eichholtz znamená vybrat dokonalost pro váš domov a dát vašemu interiéru novou úroveň, kterou si zaslouží.

Mohlo by se vám líbit

- 40 %
Stojací lampa Sehbalı OPVIQ
1 530 Kč 2 550 Kč
- 30 %
Stojací lampa AYD OPVIQ
595 Kč 850 Kč
- 20 %
Stojací lampa Pipe s mramorovým podstavcem HÜBSCH
6 552 Kč 8 190 Kč