Stolek Silas

9 090 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 25. 6. - 27. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Odkládací stolek Silas je vyroben z borovice s certifikací FSC a pochází z kolekce holandské značky WOOOD. Série Silas má současný moderní vzhled a nabízí dobrý základ pro interiér. Odkládací stolek je dodáván v nové trendové barvě: dust. Tento našedlý pískový odstín dodá vašemu interiéru luxusní teplo.

MATERIÁL
Tento předmět je vyroben z borovicového dřeva, má broušený povrch a je lakován v barevném prachu. Základna je vyrobena z černého kovu. Nábytek z borovicového dřeva z našich kolekcí má certifikaci FSC a je různými způsoby ošetřován. Broušená borovice je velmi hladce upravená, zatímco kartáčovaná borovice je známá svými charakteristickými kresbami zrna a zvětralým vzhledem. Pro ještě robustnější vzhled je borovicové dřevo pásově řezané. Borovice se vyznačuje světle žlutou barvou a viditelnými letokruhy.

PÉČE
Neošetřené borovicové dřevo má relativně krátkou životnost, v průměru 5-10 let. Z tohoto důvodu je borovicový nábytek ošetřen tak, aby byla výrazně prodloužena jeho životnost. Ošetřené borové dřevo se snadno udržuje v čistotě mírně navlhčeným hadříkem. Chcete-li se vyhnout prstencům a skvrnám ve dřevě, doporučuje se vlhká místa okamžitě vysušit.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373662-D
Barva béžová
Rozměr 74 × 140 × 40 cm
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Pracovní stůl Studio HÜBSCH
18 680 Kč 23 350 Kč
- 20 %
Pracovní stůl Tripple HÜBSCH
19 432 Kč 24 290 Kč
- 10 %
- 30 %
Skladem, u vás již 28. 5.
Pracovní stůl Rammi HANAH HOME
3 255 Kč 4 650 Kč