Stolek The Timber Conic

10 790 Kč   –10 %
9 711 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 15. 8. - 19. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Dřevo Suar a Munggur pochází z obrovských tropických deštných pralesů a je známé svými pevnými a odolnými vlastnostmi a krásnými barevnými kombinacemi. Náš nábytek je ideální pro ty, kteří mají rádi přírodní a jedinečné kousky. Veškeré naše dřevo je získáváno z lesních porostů udržitelným způsobem, nikoliv káceno za účelem výroby nábytku.

Dřevo je živý materiál, který se může roztahovat a smršťovat, což způsobuje praskliny a suky. To není na závadu, ale je třeba s tím počítat a brát to na vědomí jako součást atraktivity takového výrobku. Rozmanitost charakteru přírodního dřeva je kvalita, kterou přijímáme.

Dřevo Suar a Munggur může hluboko v sobě zadržovat tekutinu a vlhkost. Ta může časem pomalu prosakovat a na některých površích vytvářet skvrny. Přestože jsou naše výrobky intenzivně sušeny v sušárnách, konstrukce tohoto konkrétního výrobku zahrnuje silnější dřevo, které udrží vlhkost uprostřed. Vlhkost může při přepravě tohoto výrobku prosakovat na povrch a zanechávat tak skvrn. Obsah vlhkosti ve dřevě se může měnit a nadměrná vlhkost se může dostat na povrch, přestože máme k dispozici mechanismus, který kusy ze dřeva Suar & Munggur dále vylepšuje. Je normální, že stopy po vodě jsou stále přítomny jako jedna z vlastností masivního dřeva typu Suar & Munggur.

Značka BAZAR BIZAR
Katalogové číslo JAHU014B
Barva černá
Rozměr ∅ 50 × 57 cm
Váha 12,2 kg
Materiál dřevo munggur
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / BAZAR BIZAR

BAZAR BIZAR vás zve na dalekou cestu na tančící ostrovy, starobylé tradice a rajské pláže Indonésie. Belgická interiérová značka, která vznikla z celoživotní vášně pro cestování, vytváří velmi originální designové kousky z ekologických materiálů, jako je vodní hyacint, ratan a bambus. Rozsáhlá kolekce zahrnuje tkané koberce, lampy, polštáře, keramiku, židle a mnoho dalších interiérových a módních předmětů v jemných barvách, jako je béžová, hnědá, bílá a také černá. Pečlivě vybrané designové kousky, které důsledně ztělesňují originalitu, kvalitu, inovaci a řemeslné zpracování. Bazar Bizar přináší ten krásný dotek balijské kultury jeden za druhým do všech čtyř koutů světa.

Mohlo by se vám líbit

Odkládací stolek Cocktail EICHHOLTZ
31 390 Kč
Odkládací stolek Panarea EICHHOLTZ
15 690 Kč
Nástěnný konzolový stolek Grove EICHHOLTZ
43 190 Kč
Konzolový stolek Javier EICHHOLTZ
69 490 Kč