Stolní deska Tablo

Produkt skladem
6 990 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 25. 6. - 27. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Vytvořte si jídelní kout vašich snů pomocí stolních prvků ze série Tablo od holandské značky WOOOD. Jednoduše si vyberte požadovanou stolovou desku a rám a vytvořte si dokonalý stůl.

Dub se vyznačuje světle hnědou barvou s jemným žlutým leskem a jasně viditelným vzorem surového dřeva. Dubové dřevo obecně schne velmi pomalu, což může způsobit přirozený proces praskání a změny barvy. Dub je přírodní produkt, který si zaslouží být na očích, a proto používáme pouze laky a nátěry na přírodní bázi, které pomohou struktuře dřeva vyniknout a podporují jeho přirozené vlastnosti.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 376086_9
Barva černá
Sleva do 20%
Materiál dub
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 15 %
Stolová podnož Nimes HOUSE NORDIC
4 156 Kč 4 890 Kč
- 15 %
Přípojná deska pro stůl Toulon HOUSE NORDIC
5 431 Kč 6 390 Kč
- 15 %
Přípojné desky pro stoly Toulon a Montpellier HOUSE NORDIC
5 431 Kč 6 390 Kč
- 10 %
Výškově nastavitelný rám stolu SONGMICS
8 145 Kč 9 050 Kč