Konferenční stolek Dirck

14 290 Kč   –15 %
12 146 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 14. 9. - 16. 9.

  • Výdejny po celé ČR

Stolní hra, svazek růží nebo luxusní designová knížka. Konferenční stolek Dirck z kolekce holandské značky Basiclabel nabízí dostatek prostoru pro vaše aktivity! Organicky tvarovaná deska a luxusní matná černá barva spolu vytvářejí elegantní, ale zároveň hravý design. S hladkým mangovníkovým dřevem není třeba zacházet v rukavičkách, takže se připravte a užijte si společnost Dircka.

Stůl je vyroben z broušeného mangovníkového dřeva s matnou černou povrchovou úpravou. Mangovníkové dřevo je známé svojí teplou zlatohnědou barvou, udržitelným růstem a dlouhou životností. Vyznačuje se jasně viditelnou kresbou a barevnými odstíny. Kresba dřeva, nažloutlé odstíny a tmavé čáry a boule dělají každý kus mangovníkového dřeva jedinečným. Je velmi pevné a patří mezi tvrdší dřeva, proto se předmět z mangovníkového dřeva tak snadno nepoškodí.

Značka BASICLABEL
Katalogové číslo 200348-Z
Barva černá
Rozměr 40 × 135 × 60 cm
Materiál mangové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / BASICLABEL

Basiclabel nabízí široký domácí sortiment, od pohovek až po dekorativní doplňky a nezbytnosti do kuchyně. Jedná se o cenově dostupné produkty, které disponují příjemným designem.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Doprava zdarma
Taburet Rillo BROSTE COPENHAGEN
Produkt u vás již 31. 8.
Nové
Doprava zdarma
Taburet Rillo BROSTE COPENHAGEN
Produkt u vás již 31. 8.
Nové
Doprava zdarma
Taburet Rillo BROSTE COPENHAGEN
Produkt u vás již 31. 8.
Nové
Doprava zdarma
Odkládací stolek Pam BROSTE COPENHAGEN
Produkt u vás již 31. 8.