Taburet Motion

2 850 Kč   –60 %
1 150 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 27. 11. - 29. 11.

  • Výdejny po celé ČR

Použité materiály: výplň – styrofoam, nožičky – černé z plastu.

Martindale hodnota je 1 00000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Tato látka je velmi příjemná, měkká a jemná na dotek. Je velmi flexibilní, takže dokonale obepíná všechny křivky sedací soupravy. Pohovka je velmi odolná a barva nebude blednout v průběhu let. Praní a žehlení povoleno.

Chcete-li svůj kousek udržet v perfektním stavu, tak byste neměli zapomínat na pravidelné odstraňování prachu a nečistot. Jemným tahem otřete čistým suchým hadříkem a dbejte na to, abyste nepoškodili povrch.

Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.

Značka KOOKO HOME
Katalogové číslo POUF_MOTION5
Rozměr 40 × 40 × 45 cm
Barva šedá
Poznámka vyrobeno v Evropě
Váha 1,75 kg
Materiál textil, dřevo, překližka
O značce / KOOKO HOME

Pohodlný nábytek nemusí být nudný! Kooko Home přináší do světa nábytku čerstvost a energii a bude šperkem pro každý interiér. Zajímavý je design vzorů, skvělé barevné schéma, vynikající kvalita a krásně promyšlené detaily. Kooko Home nabízí široký sortiment nábytku různých velikostí, barev a stylů. Tady si vybere každy!

Mohlo by se vám líbit

Sleva 48 %
Taburet Bounce KOOKO HOME
Skladem, u vás již 25. 10.
Sleva 48 %
Taburet Bounce KOOKO HOME
Produkt u vás již 27. 11.
Sleva 48 %
Taburet Bounce KOOKO HOME
Produkt u vás již 27. 11.
Sleva 43 %
Doprava zdarma
Taburet Flore MAZZINI SOFAS
Produkt u vás již 27. 11.